O Geneo clinic

Geneo Clinic to miejsce wyjątkowe, w którym najważniejszy jest Pacjent i jego indywidualne potrzeby. Troska o ich spełnienie gwarantuje najwyższa jakość świadczonych usług.

O Geneo clinic

Wyjątkowe miejsce
Na mapie Lublina

Klinika <br> XXI wieku! K

Klinika
XXI wieku!

Nie ma marzenia zbyt małego, którego nie warto zrealizować.

Nie ma pragnień zbyt dużych, które warto porzucić. Światowej klasy sprzęt, nowatorskie podejście do medycyny estetycznej oraz najwyższe kwalifikacje pracowników, to solidne podstawy kliniki XXI wieku! Twoje potrzeby wyznaczają kierunek naszego działania, dlatego możesz nam zaufać!

Dlaczego
jesteśmy wyjątkowi

Ludzie, wiedza, pasja do tego, co robimy i przekonanie, że piękno to coś więcej niż wygląd. Warto go pielęgnować!
W
<span>Doświadczony</span> wysoce wykwalifikowany zespół Doświadczony wysoce wykwalifikowany zespół
Przestrzenne, <span>komfortowe</span>, designerskie wnętrza Przestrzenne, komfortowe, designerskie wnętrza
<span>Szeroka <br> oferta</span> zabiegowa Szeroka
oferta
zabiegowa
<span>Najnowocześniejszy </span>sprzęt światowej klasy Najnowocześniejszy sprzęt światowej klasy
<span>Przystępna oferta</span> dla każdego Przystępna oferta dla każdego

Zespół Geneo clinic

Specjaliści z wielkim sercem, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią skutecznie wykorzystać nowoczesną technologię w codziennej pracy.
Ludzie z pasją, którzy czerpią radość z pomagania innym. To właśnie MY! Tacy jesteśmy i jesteśmy z tego dumni!
Twórca koncepcji GENEO CLINIC. Osoba nadająca całą dynamikę przedsięwzięciu oraz wspierająca rozwój kliniki. Zarządza relacjami z partnerami biznesowymi oraz marketingiem firmy. Jest osobą odpowiedzialną za koordynację oraz pracę zespołu. Organizuje regularne szkolenia i warsztaty z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz profesjonalnej obsługi klienta. Ponadto, tworzy indywidualne plany terapeutyczne dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.
Karolina Czech Właściciel i manager kliniki
Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, mgr kosmetologii. Posiada długoletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii leczniczej oraz laseroterapii. W Klinice wykonuje zabiegi z użyciem najnowocześniejszych i innowacyjnych sprzętów na twarz. Zawsze stawia na indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii. Pozytywne nastawienie do życia, uśmiech i otwartość jest tym, co pomaga jej nie tylko w pracy, ale także w codziennych kontaktach z pacjentami.
Aleksandra Grzywaczewska Magister kosmetologii
Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z branżą Spa & Beauty związana od kilkunastu lat. Specjalizuje się w terapiach wyszczuplających i modelujących na ciało, z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń z zakresu medycyny estetycznej. Jest ekspertką także w zabiegach kosmetycznych i rytuałach na ciało. Ukończyła wiele kursów z zakresu fizjoterapii, masaży leczniczych, relaksacyjnych i orientalnych. W swojej pracy opiera się na indywidualnym podejściu i całościowym spojrzeniu na pacjenta, a wszystko po to, aby jak najszybciej i najskuteczniej uzyskać efekt wymarzonej sylwetki. Wizyty to nie tylko okazja do udoskonalania ciała, ale także relaksu, odprężenia i chwili przyjemności tylko dla siebie.
Justyna Fałek Magister fizjoterapii
Z wykształcenia magister fizjoterapii. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Posiada liczne kursy ukierunkowane na prace z ciałem. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w salonach SPA i gabinetach masażu. W pracy skupia się na holistycznym i indywidualnym podejściu do problemu, starając się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Terapia ciała to krok w stronę lepszego samopoczucia, sprawności fizycznej, ale oprócz charakteru leczniczego posiada także aspekt psychologiczny. Karolina w swojej pracy dba, aby poprzez piękne i zdrowe ciało, pacjenci mogli poczuć się lepiej we własnej skórze, byli pewniejsi siebie i zadowoleni z każdej wizyty w Klinice.
Karolina Brudzinska Magister fizjoterapii
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w salonach masażu i gabinetach spa. Specjalizuje się w kształtowaniu i wyszczuplaniu kobiecych sylwetek oraz indywidualnym podejściu do pacjenta oraz jego oczekiwań. Praca nad sylwetką pacjentów sprawia Idze podwójną radość, ponieważ pozwala ona spełniać nie tylko marzenia o wymarzonym wyglądzie, ale także być częścią przemiany, jaka dokonuje się w ciele i psychice. Pacjenci odkrywają w sobie nowe pokłady pewności siebie, samoakceptacji, radości z życia - to dodatkowe, wspaniałe rezultaty, które cieszą najbardziej.
Iga Kędzierska Absolwentka fizjoterapii
Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uwielbia pracować na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, zapewniających możliwość uzyskania najlepszych rezultatów połączonych z najwyższym komfortem pacjenta. W pracy ceni sobie indywidualne podejście do każdej osoby, obustronne zaufanie oraz życzliwą atmosferę. Pełne zaangażowanie Aleksandry pozwala na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów i pracę na najwyższym poziomie, nie tylko jeżeli chodzi o efekty, ale także zadowolenie pacjentów.
Aleksandra Pupek Magister kosmetologii
Psycholog, specjalista terapii uzależnień oraz coach. Na pierwszym miejscu stawia drugiego człowieka, dlatego w swojej pracy dba o wyjątkowe relacje z każdym pacjentem. Wizyty przebiegają w życzliwej atmosferze, z najwyższą troską o spełnianie indywidualnych oczekiwań klienta, jego komfort oraz zadowolenie. Nawet najbardziej wymagający pacjenci odnajdą to, czego szukają, podczas spotkania z Panią Anetą. Empatia, zrozumienie i pomoc - to nieodłączny element każdej wizyty.
Aneta Mikrut Doradca pacjenta
Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach doktoranckich. Doświadczenie zdobywała pracując na nowoczesnych urządzeniach HI-TECH w jednej z lubelskich klinik oraz w gabinetach spa. Specjalizuje się w terapiach anti-ageing oraz cer problematycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Zwolenniczka indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta, z uwzględnieniem wszystkich czynników mających wpływ na zdrową i piękną skórę, w tym także diety. Największą satysfakcję dają jej zadowolenie i uśmiech podopiecznych, połączone z imponującymi efektami zabiegów.
Magda Pawlicka Magister kosmetologii
ZESPÓŁ