Sprawdź cenę

Endermologie LPG Alliance (Endermologia)

Twoje ciało – Twoje zasady! Skorzystaj z nowego wymiaru pielęgnacji!

Opis zabiegu Endermologie LPG Alliance (Endermologia)

Alliance to bezprecedensowa metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób pobudza metabolizm komórek. 30 lat badań nad technologią pozwoliło na stworzenie metody, która  skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę-jednocześnie!  Połączenie tych trzech efektów zapewnia maksymalną skuteczność zabiegu, a co za tym idzie, zadowolenie Pacjentów z osiąganych rezultatów. Jest to metoda mechanicznej stymulacji skóry, która jest w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna.

 

Patent endermologie® Alliance umożliwia szybką i intensywną stymulację tkanek, pobudza odbudowę i produkcję kluczowych składników dla odmładzania skóry – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Modelowanie sylwetki
Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Endermologie LPG Alliance (Endermologia) Wskazania
  • wyszczuplanie wybranych partii ciała
  • wygładzanie cellulitu
  • odmładzanie i ujędrnianie skóry

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Mobilizacja tkanek następuje poprzez synergię opatentowanych technologii – zmotoryzowanej rolki i klapki, które w połączeniu z sekwencyjnym zasysaniem wspólnie działają w celu dogłębnego stymulowania i mobilizowania tkanki. Nowy typ głowicy oraz uproszczony system styku głowicy ze skórą wpływa na czas zabiegu, optymalizację jego efektów oraz odczucia zabiegowe.

Nowy patent Allience posiada także unikalny sensor identyfikacji skóry, który dopasowuje moc zabiegu do jakości tkanki, tym samym zapewniając jeszcze lepsze efekty zabiegu. Kluczowe są indywidualne właściwości skóry, które decydują o intensywności jej stymulacji. Sensor identyfikacji skóry gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie zabiegu z uwzględnieniem indywidualnych problemów terapeutycznych.

Spodziewane efekty

Redukcja opornej tkanki tłuszczowej. Widoczne wygładzenie cellulitu. Odmłodzenie skóry.
Możesz poprawić trzy kluczowe aspekty dla wyglądu Twojej skóry jednocześnie!
Już nie musisz wybierać pomiędzy wyszczuplaniem, odmładzaniem i wygładzaniem! Te trzy efekty możesz uzyskać jednocześnie dzięki zabiegom Alliance. Mechaniczna stymulacja skóry to metoda naturalna, a jej efekty są widoczne już po trzech zabiegach.