Modelowanie sylwetki
Sprawdź cenę

Fuoco termiczny

Myślisz o rozprawieniu się z cellulitem raz na zawsze? Z myślą o Twoich potrzebach wprowadziliśmy do oferty Geneo zabieg Fuoco. Lublin może teraz skorzystać z mocy składników aktywnych, jakie niosą produkty wykorzystywane w trakcie sesji, oraz cieszyć się sprężystą skórą nawet w najbardziej narażonych na zmiany cellulitowe miejscach!

Opis zabiegu Fuoco termiczny

Jędrne uda i pośladki – co może zdziałać Fuoco?

Zabieg wyszczuplający Fuoco w Lublinie wykonasz w naszej klinice Geneo – umieściliśmy go w naszej ofercie nie bez powodu. Uwielbiamy Fuoco ze względu na szybkie, widoczne rezultaty, które sprawiają, że klientki wychodzą ze spotkania z naszymi specjalistami zadowolone i szczęśliwe, co więcej – pozytywnie zaskoczone efektami. Na czym dokładnie polega zabieg odmładzający Fuoco? W Lublinie Geneo Clinic stawia na:

 1. walkę ze zmianami cellulitowymi,
 2. wyszczuplanie,
 3. odprowadzanie z tkanek nagromadzonego w nich płynu,
 4. hamowanie procesu starzenia się skóry,
 5. przywrócenie napięcia najbardziej narażonych na wiotkość skóry miejsc,
 6. poprawę tekstury skóry i nadanie jej dawnej sprężystości.

Zabieg odmładzający Fuoco Lublin. Jak dokładnie wygląda?

Jak widzisz, Fuoco to prawdziwe 2w1 – wyszczuplanie i odmładzanie, czyli zabieg idealny na lato! Taka terapia dla pięknego ciała to naprawdę zaawansowany technologicznie proces, który swoją skuteczność opiera na nauce. W Geneo stosujemy zawsze stały schemat Fuoco, pieczołowicie przykładając się do każdego etapu zabiegu.

Przebieg zabiegu

W pierwszej części nakładamy peeling glikolowy na najbardziej newralgiczne partie ciała, co pozwala nam na działanie nie tylko powierzchownie, lecz także głęboko w skórze. Później stosujemy wulkaniczną maskę błotną, by wreszcie na końcu przeprowadzić intensywny masaż wyszczuplająco-drenujący z wykorzystaniem oleju diorytowego. W trakcie sesji Twoja skóra zetknie się z najlepszymi składnikami aktywnymi: rosiczką, kamieniem księżycowym, kofeiną, karnityną, diorytem, kwercetyną czy manganem proliną.

Co później?

Wiesz, że widoczną poprawę sylwetki możesz zaobserwować już po około czterech zabiegach? Dla najlepszych, trwałych efektów dodaj do całości regularne masaże oraz zabiegi drenażu limfatycznego, takie jak endermologia. Poza oczywistymi efektami, takimi jak usunięcie cellulitu i zlikwidowanie złogów tłuszczowych, możesz oczekiwać poprawę mikrokrążenia, dotlenienie tkanek i fantastyczne samopoczucie. Zdecydowanie warto!

Fuoco termiczny Wskazania
 • usunięcie „pomarańczowej skórki”
 • likwidacja miejscowych złogów tłuszczowych
 • wzrost napięcia skóry
 • walka z procesem starzenia się skóry
 • poprawa mikrokrążenia, dotlenienia tkanek
 • poprawa samopoczucia

Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

 • Peeling glikolowy na newralgiczne partie.
 • Wulkaniczna maska błotna termiczna – dająca odczucie ciepła/zimna podczas sesji zabiegowej
 • Intensywny masaż wyszczuplająco-drenujący na oleju diorytowym

Informacje dodatkowe

Wymodelowanie sylwetki następuje już po 4 sesjach.

Polecamy wzmacnianie efektów pielęgnacją domową oraz zabiegami masażu i endermologii.