Medycyna estetyczna
Sprawdź cenę

Hydra Booster

Twoja cera potrzebuje mocnego nawilżenia? Hydra Booster to zabieg, dzięki któremu nawet najbardziej sucha skóra wreszcie odetchnie z ulgą. Jeśli marzy Ci się głębokie działanie rewitalizujące, poprawiona elastyczność, widocznie większa jędrność oraz wyraźne odżywienie dające zmęczonej cerze zdrowy, młodzieńczy blask, Hydro Booster może być idealnym rozwiązaniem. Gdy problemem staje się wiotka skóra, Lublin i Geneo Clinic to dobry kierunek!

Opis zabiegu Hydra Booster

Hydra Booster – na czym polega ten zabieg?

Duet doskonały

Hydra Booster to wyjątkowe, nowatorskie podejście do pielęgnacji cery, którego działanie zostało udowodnione klinicznie. Jest bezpiecznym zabiegiem, który pozwala spowolnić procesy starzenia się dzięki zastosowaniu połączenia dwóch różnych preparatów, które razem dają zaskakujące efekty.

NCTF®135 HA i M-HA 18® to duet doskonały: świetnie radzi sobie z płytkimi zmarszczkami, wolnymi rodnikami, wiotkością skóry i jej suchością, a do tego fantastycznie rozświetla, ujednolica koloryt i naprawdę głęboko nawilża – na długo, nawet do 6 miesięcy.

Pozwól sobie na przyjemność płynącą dostarczenia skórze koktajlu składników, które są jej niezbędne do prawidłowego funkcjonowania! Poznaj z bliska preparaty, które używamy podczas zabiegu.

Czym są preparaty wykorzystywane podczas zabiegu?

 • NCTF®135 HA to źródło cennego kwasu hialuronowego i aż 59 składników wpływających pozytywnie na kondycję skóry. Zawiera wiele witamin i minerałów oraz cenne aminokwasy, koenzymy i antyoksydanty. Fantastycznie nawilża, a do tego wygładza skórę, pomagając pozbyć się powierzchownych zmarszczek, szczególnie tych spowodowanych niedoborem wody w skórze.
 • M-HA 18® jest preparatem bogatym w bezcenny dla zdrowia i młodego wyglądu cery kwas hialuronowy. Oprócz tego w M-HA 18® znajdziemy glicerol pomagający doskonale nawilżyć zewnętrzne warstwy skóry.

Oba preparaty dają razem skondensowane, widoczne niemal od razu efekty. Jak często polecamy je stosować? Aby cieszyć się młodą, piękną, jędrną skórą, najlepiej powtarzać zabieg Hydra Booster co pół roku. Dzięki temu dostarczysz skórze wszystko, czego potrzebuje, aby cieszyć się dobrą kondycją!

Przebieg zabiegu

Jak w przypadku wszystkich zabiegów w naszej klinice, Hydra Booster także zaczynamy od dokładnego, wnikliwego wywiadu, który pozwoli nam wykluczyć ewentualne skutki uboczne. Potem specjalista z Geneo, który przeprowadzi Twój zabieg, przeprowadzi badanie skóry, dzięki któremu sprawdzi, jak wygląda jej kondycja i będzie mógł dobrać odpowiednie działania.

Ile trwa sam zabieg? To zazwyczaj zaledwie 15-20 minut (wyłączając część wywiadu), łącznie dobrze więc zarezerwować na całą wizytę w klinice około godziny. Ponieważ Hydra Booster polega na wstrzyknięciu w skórę preparatów NCTF®135 HA i M-HA 18®, możesz spodziewać się lekkich nakłuć, które jednak nie powinny być bardzo bolesne – jeśli będziesz odczuwać duży dyskomfort, koniecznie zgłoś to specjaliście, który przeprowadza zabieg. Po iniekcji we właściwe partie skóry zabieg jest właściwie skończony, a Twoja skóra – odżywiona.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Po zabiegu Hydra Booster Twoja skóra będzie dogłębnie nawilżona we wszystkich warstwach. Dzięki temu, że składniki preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu doskonale odżywiają cerę, zwiększa się jej gęstość, a struktura staje bardziej zwarta i jędrna – dzięki temu możesz liczyć na dużo gładszą, bardziej elastyczną skórę.

Hydra Booster warto stosować w ramach profilaktyki starzenia się skóry. Świetnie sprawdza się też wtedy, gdy Twoja skóra domaga się nawilżenia i odżywienia – na przykład po długotrwałej ekspozycji na słońce czy w sytuacji jej odwodnienia. Składniki zawarte w preparatach gwarantują odnowę i regenerację takich okolic jak twarz, dekolt czy szyja.

Hydra Booster Wskazania
 • cienka i odwodniona skóra
 • skóra wiotka
 • powierzchowne zmarszczki
 • rozszerzone pory
 • brak blasku

Szczegóły zabiegu

Efekty

 • głębokie nawilżenie
 • ujędrnienie
 • poprawa elastyczności skóry
 • rozświetlenie
 • zwężenie rozszerzonych porów skóry
 • wygładzenie powierzchownych zmarszczek
 • odbudowa struktury skóry