Peelingi medyczne
Sprawdź cenę

IMAGE lightening lift peel (30% kwas mlekowy)

Image jest profesjonalną marką kosmetyczną, której twórcami są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Na Polskim rynku kosmetyków profesjonalnych funkcjonuje od 12 lat. Zabieg Lightening Lift Peel to unikalna technologia z wykorzystaniem kwasu mlekowego o wysokim stężeniu. Jest on polecany przede wszystkim dla osób borykających się z przebarwieniami i nierównościami na skórze oraz chcących poprawić jej koloryt.

Opis zabiegu IMAGE lightening lift peel (30% kwas mlekowy)

Dzięki użyciu najnowszcyh technologii i wyselekcjonowanych, wysoko skoncentrowanych składników aktywnych, marka cieszy się ogromnym uznaniem wśród lekarzy medycyny, dermatologów i kosmetologów na całym świecie.

Firma kieruje się ideą Age later® czyli opóźnieniem efektów starzenia się skóry. Poprzez stworzenie silnych preparatów, docierających do głębszych warstw naskórka, produkty wykazują silne działanie nawilżające, anti-aging, rozświetlające oraz regenerujące. Produkty są dedykowane dla każdego rodzaju skóry.

Kompleksowe działanie uzyskuje się poprzez połączenie zabiegów profesjonalnych z pielęgnacją domową.

Produkty IMAGE nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają parabenów, kolorantów ani substancji zapachowych.

Zabieg Lightening Lift Peel polega na eksfoliacji chemicznej. 30-procentowy kwas mlekowy pomaga rozpuszczać wierzchnią warstwę naskórka, odsłaniając „nową, świeżą” skórę. Dzięki temu wygląda ona na gładszą i promienną, a widoczność porów i drobnych zmarszczek jest zredukowana. Dodatek substancji rozjaśniających i naturalnych ekstraktów roślinnych sprawia, że peeling Image nakładany podczas zabiegu wspomaga też redukcję przebarwień i wyrównywanie kolorytu skóry. Odpowiednie proporcje składników aktywnych pomagają zmniejszać produkcję tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w produkcji melaniny, a więc odpowiedzialnego między innymi za powstawanie przebarwień. Dzięki temu zabieg Lightening Lift Peel pomaga też uniknąć nieestetycznych plam na skórze w przyszłości. Dlatego jest też znany jako whitening peel (peeling wybielający).

Jak przebiega zabieg Lightening Lift Peel?

Zabieg Image Lightening Lift Peel jest przeprowadzany w obrębie twarzy, twarzy i szyi lub twarzy, szyi i dekoltu. Rozpoczyna się od dokładnego zmycia makijażu i oczyszczenia skóry. Następnie nakładany jest środek peelingujący i wykonywany jest delikatny masaż skupiający się na obszarach, w których występują przebarwienia. Następnie preparat jest zmywany przy pomocy chłodnej wody, która pomaga koić skórę. Kolejno stosowane są produkty rozjaśniające, nawilżające i regenerujące. Na koniec skóra jest zabezpieczona kremem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Pacjent otrzymuje także zalecenia co do pielęgnacji domowej.

Lightening Lift Peel – postępowanie po zabiegu

Peelingi Image są zabiegami niskoinwazyjnymi, ale należy pamiętać o odpowiedniej ochronie skóry przez kilka kolejnych dni. Jest ona bowiem wtedy wyjątkowo wrażliwa. Należy używać wyłącznie delikatnych produktów pielęgnacyjnych zgodnie z zaleceniami uzyskanymi w gabinecie. Niezbędne jest też unikanie bezpośredniej ekspozycji na słońce do 7 dni po zabiegu oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem UV (reaplikowanych kilkakrotnie w ciągu dnia).

Peelingi Image w Geneo Clinic w Lublinie

Geneo Clinic to Twoje miejsce w Lublinie, w którym wykonasz różne peelingi medyczne z gamy Image, a także zabiegi typu Sensi Peel, czyli przeznaczone dla wrażliwej skóry. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości preparatach stosujących najlepsze innowacje z pogranicza kosmetologii i medycyny. W przypadku zabiegu Image Lightening Lift Peel zalecane jest wykonanie kilku sesji w odstępach co 7-10 dni, a następnie zabiegów przypominających co kilka tygodni. Lightening Lift Peel to Twój sposób na promienną i jednolitą skórę!

Instagram photo 1
IMAGE lightening lift peel (30% kwas mlekowy) Wskazania
  • Przebarwienia posłoneczne, pozapalne
  • Nierównomierny kolory skóry

Szczegóły zabiegu

Nowoczesna formuła peelingu żelowego z 30% kwasem mlekowym, który łagodnie rozjaśnia oraz intensywnie nawilża skórę. Innowacyjne składniki pochodzenia naturalnego, inhibitory tyrozynazy zapewniają ochronę przed powstawaniem kolejnych przebarwień.