Peelingi medyczne
Sprawdź cenę

IMAGE Vital C Signature face lift solution (30% vit.C)

Image jest profesjonalną marką kosmetyczną, której twórcami są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Na Polskim rynku kosmetyków profesjonalnych funkcjonuje od 12 lat.

Opis zabiegu IMAGE Vital C Signature face lift solution (30% vit.C)

Image to marka kosmetyczna utrzymująca popularność na Polskim rynku już od 12 lat – samo to świadczy o jej jakości. Skąd ta renoma? Image jest brandem uwielbianym ze względu na natychmiastowo widoczne efekty i wysoką skuteczność działania składników aktywnych. Image Vital C to zabieg polegający na masowaniu twarzy (zobacz przy okazji klasyczny masaż twarzy) z użyciem firmowego kosmetyku, który oferuje skórze peeling enzymatyczny połączony z odżywiającą bombą witaminową.

Image Skincare Vital C – zabieg pełen witamin dla skóry

Formuła kosmetyku używanego do zabiegu – Image Vital C zawiera starannie wyselekcjonowane, skoncentrowane składniki aktywne. Przy produkcji Image Vital C wykorzystano najnowsze technologie – wszystko po to, by efekt końcowy był maksymalnie skuteczny przy jednoczesnym krótkim czasie trwania zabiegu. Dzięki temu witaminowy peeling w Lublinie to coś idealnego dla zabieganych, chcących szybko zobaczyć efekt, a po wizycie w klinice jeszcze zdążyć na następne spotkanie.

Signature Facelift najczęściej jest rekomendowany jako seria zabiegów wykonanych w odstępie około 10 dni, ale już po pierwszej wizycie widać wyraźne efekty – skóra jest rozświetlona, odżywiona i utrzymuje się w dobrym stanie przez długi czas. Szczególnie spektakularne efekty zauważysz jeśli Twoja skóra jest zmęczona, obciążona stresem lub na przykład paleniem papierosów. Świetne efekty przyniesie połączenie z usługą facemodelling.

Age later® – filozofia stojąca za zabiegiem

Image Vital C – zabieg w Lublinie stawia sobie konkretny cel: spowolnienie starzenia się skóry. Za starzenie się odpowiedzialne jest spowolnienie procesów biologicznych zachodzących w skórze, dlatego najlepsze efekty daje skuteczne, głębokie wspomaganie ich. Image Vital C to silny preparat, który dzięki swojej formule dociera do najgłębszych warstw skóry, a nie zostaje tylko na powierzchni. Tam wykazują swoje działanie nawilżające, rozświetlające, regenerujące komórki wprowadzające efekt anti-aging. Efekt możesz wspomóc pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, np. korzystając z zabiegu endermolift twarzy.

Dlaczego warto wybrać witaminowy peeling w Lublinie?

Dzięki użyciu najnowszych technologii i wyselekcjonowanych, wysoko skoncentrowanych składników aktywnych, marka cieszy się ogromnym uznaniem wśród lekarzy medycyny, dermatologów i kosmetologów na całym świecie.

Firma kieruje się ideą Age later® czyli opóźnieniem efektów starzenia się skóry. Poprzez stworzenie silnych preparatów, docierających do głębszych warstw naskórka, produkty wykazują silne działanie nawilżające, anti-aging, rozświetlające oraz regenerujące. Produkty są dedykowane dla każdego rodzaju skóry.

Kompleksowe działanie uzyskuje się poprzez połączenie zabiegu IMAGE Vital C Signature Facelift z pielęgnacją domową.

Produkty IMAGE nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają parabenów, kolorantów ani substancji zapachowych.

Instagram photo 1
IMAGE Vital C Signature face lift solution (30% vit.C) Wskazania
  • Trądzik różowaty
  • Rumień
  • Skóra mocno odwodniona
  • Skóra wrażliwa
  • Skóra poszarzała
  • Skóra zmęczona
  • Dla kobiet w ciąży
  • Po innych zabiegach medycyny estetycznej

Szczegóły

Zabieg firmowy

The Signature Facelift to witaminowy peeling, polecany dla osób, które boją się, bądź nigdy nie poddawały się zabiegom eksfoliacyjnym. Preparat poza zawartością witaminy C składa się z kwasów AHA, komórek macierzystych wąkroty azjatyckiej i enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. Gwarantuje delikatną eksfoliację, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem już po pierwszym zabiegu.