Masaże
Sprawdź cenę

Masaż na 4 ręce

Masaż na cztery ręce szczególnie polecany jest osobom zapracowanym, zabieganym, chcącym osiągnąć szybkie efekty w krótkim czasie.

Opis zabiegu Masaż na 4 ręce

Masaż na 4 ręce jest zaawansowaną techniką, która wywodzi się od masażu klasycznego, natomiast jego efekty są dużo bardziej spektakularne. Początkowo ta technika była rzadko spotykaną usługą, jednak ze względu na zadowolenie klientów coraz częściej można się z nią spotkać w wielu miejscach w Polsce.

Specyfika masażu na cztery ręce

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym otrzymasz profesjonalny masaż na cztery ręce, Lublin Geneo Clinic to doskonała opcja. Geneo ma ten masaż w swojej ofercie od wielu lat ze względu na zachwycające, szybkie efekty. Do przeprowadzenia masażu potrzebnych jest dwóch masażystów, doświadczonych nie tylko w swoim fachu, ale i w charakterystycznej dla tej techniki umiejętności masażu synchronicznego. Osoba masowana powinna odczuwać komfort i harmonię czterech dłoni (skąd pochodzi nazwa masażu). Niedopuszczalna jest sytuacja, kiedy masażyści będą sobie wchodzić w drogę na ciele klienta, ponieważ to powodowałoby w jego ciele niepotrzebny stres i napięcie, dlatego w przypadku tego masażu szczególnie ważny jest odpowiedni wybór kliniki.

Aktywacja całego mózgu – tajemnica skuteczności

Cały sekret masażu na cztery ręce Lublinie to równoczesna aktywacja obu półkul mózgowych. Podczas masażu tradycyjnego mózg skupia się na dotykanym fragmencie ciała i odczuwaniu ulgi w konkretnych partiach mięśniowych, co aktywuje tylko jedną półkulę mózgową – prawą w przypadku pracy z lewej strony ciała i na odwrót. Natomiast w przypadku masażu relaksacyjnego na 4 ręce jednocześnie masowanych jest wiele partii ciała, najczęściej po obu stronach, co wywołuje aktywację obu półkul mózgowych i wywołuje uczucie holistycznego relaksu. Co ważne, bodźce powinny być łagodne i nie przekraczać progu dyskomfortu, ponieważ nie jest to masaż głęboki ani sportowy. W wypadku odczucia bólu należy natychmiast powiadomić zespół masażystów, aby dobrali intensywność ćwiczeń pod poziom napięcia mięśni i próg bólu indywidualnego klienta.

Masaż na 4 ręce w Lublinie – poznaj jego korzyści

Tę technikę masażu poleca się w szczególności osobom, które w krótkim czasie chcą osiągnąć szybkie efekty, zrelaksować się i zapomnieć o troskach na rzecz głębokiej przyjemności. To właśnie na korzyściach mentalnych skupia się ta technika masażu na cztery ręce – ze względu na finezję działania przynosi ulgę, pozbawia organizm skutków stresu, relaksuje i odpręża. Dodatkowa atmosfera w gabinecie wspomagana aromaterapią oraz relaksującą muzyką uczy organizm coraz szybciej wchodzić w stan rozluźnienia. Korzystanie z masażu poprawia nastrój, wspomaga walkę z bezsennością, usuwa głębokie oznaki zmęczenia oraz dodatkowo poprawia krążenie krwi w skórze i mięśniach, zapewniając uczucie odświeżenia i ogólnej poprawy kondycji organizmu.

Zobacz, jakie inne masaże mamy w swojej ofercie lub zdecyduj się na zabiegi dla par

Instagram photo 1
Masaż na 4 ręce Wskazania
  • Obniżenie napięcia fizycznego i psychicznego
  • Poprawa nastroju
  • Walka z bezsennością i zmęczeniem
  • Przywrócenie równowagi oraz naturalnych sił odpornościowych organizmu
  • Poprawa kondycji skóry

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

Niepowtarzalna forma masażu wprowadza w stan głębokiej relaksacji i rozluźnienia. Spokojne i płynne ruchy wykonywane są równocześnie przez dwóch masażystów w tym samym tempie i z podobną siłą nacisku. Podczas tego wyjątkowego masażu aktywizowane są obydwie półkule mózgu, co wpływa na dostarczenie większej ilości pozytywnych, relaksujących bodźców osobie masowanej. Zabieg ten uwalnia napięcia mięśniowe, redukuje stres, pomaga przywrócić stan równowagi zarówno ciała jak i umysłu oraz gwarantuje niepowtarzalne doznania.

Schemat terapii

Zabieg zalecamy wykonywać wedle indywidualnych potrzeb, może być wykonywany profilaktycznie.