Medycyna estetyczna
Sprawdź cenę

Nucleofill

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. Składa się z wysokooczyszczonych, długołańcuchowych polinukleotydów. W wyniku zabiegów Nucleofill skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zaczyna się regenerować, ulega ujędrnieniu i zagęszczeniu.

Opis zabiegu Nucleofill

Szukasz zabiegu, który zapobiegnie starzeniu się Twojej skóry i doda jej drugiej młodości? Jedną z najciekawszych możliwości, jaką oferuje aktualnie świat kosmetologii i medycyny estetycznej, jest stosowanie iniekcji z preparatem Nucleofill. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj naszych specjalistów lub czytaj dalej!

Zabieg Nucleofill Lublin. Co to i na czym polega?

Nucleofill to preparat przeznaczony do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. Dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą nadać swojej cerze lekkości, jędrności i elastyczności. Nucleofill składa się z wysokooczyszczonych, długołańcuchowych polinukleotydów, które pozwalają wzmocnić procesy regeneracyjne skóry. W wyniku zabiegów przeciwstarzeniowych w Lublinie skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zaczyna się regenerować. Odmłodzenie polega na jej ujędrnieniu i zagęszczeniu.

Nucleofill Lublin – jak przebiega zabieg w Geneo Clinic?

Zabieg Nucleofill jest dedykowany dla wszystkich, którzy zauważyli u siebie utratę elastyczności i jędrności skóry. Nucleofill pozwala na lifting na poziomie komórkowym. Sam preparat podaje się w punkty bioestetyczne, najczęściej jest to środkowa i dolna część twarzy.

Jak działa Nucleofill – zabieg przeciwstarzeniowy w Lublinie?

Zabieg Nucleofill działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy:

 • Lifting – polinukleotydy zawarte w preparacie działają na receptory fibroblastów w skórze. Proces ten zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny, jak również pobudza aktywność fibroblastów znajdujących się w fazie spoczynku. W konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu.
 • Nawilżenie – polinukleotydy pozostające w macierzy pozakomórkowej wiążą wodę, co zapewnia długotrwałe nawodnienie skóry.
 • Działanie antyoksydacyjne – polinukleotydy w środowisku pozakomórkowym zachowują się jak „wymiatacze” wolnych rodników, co w konsekwencji prowadzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze.

Poznaj także nasze inne zabiegi na odbudowę i regenerację skóry twarzy, dzięki którym przywrócisz jej zdrowy i piękny wygląd.

Nucleofill Wskazania
 • poprawa elastyczności i rewitalizacja skóry
 • redukcja wiotkości skóry, lifting
 • skóra sucha i odwodniona
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń

Szczegóły zabiegu

Nucleofill - efekty

 • efekty są wyraźne, ale naturalne, bez zmieniania rysów twarzy
 • lifting twarzy
 • nawilżenie
 • ogólna poprawa wyglądu skóry (gładkość, gęstość skóry)

Dodatkowe informacje

W celu uzyskania najlepszych efektów zabiegu Nucleofill najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Po wykonaniu serii, rekomendowane jest zrobienie tzw. Zabiegu „przypominającego”, który podtrzymuje efekt terapii – wykonuje się go co 4-6 miesięcy.

Tak jak w przypadku innych zabiegów biostymulacyjnych, rezultaty narastają z czasem w miarę wykonywania kolejnych zabiegów.

Nucleofill – wskazania do zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Nucleofill jest dla Ciebie, jeśli zależy Ci na widocznej poprawie elastyczności skóry oraz jej odżywieniu, czyli rewitalizacji. Poza tym wskazania do zabiegu to:

 • potrzeba redukcji wiotkości skóry, liftingu,
 • skóra sucha i odwodniona,
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa,
 • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń.

Efekty po zabiegu

Czego możesz spodziewać się po dobroczynnych właściwościach peptydów zawartych w preparacie? To, co najważniejsze, to fakt, że efekty są wyraźne, ale naturalne – lifting jest subtelny, nie zmienia rysów twarzy, nie przeszkadza też w codziennym funkcjonowaniu, wręcz przeciwnie.

W wyniku zabiegu Nucleofill skóra staje się nawilżona, napięta i bardziej jędrna, co z kolei przekłada się na wyraźnie żywszy, zdrowy i wypoczęty wygląd.

Działanie antyoksydacyjne i nawilżające pozwala odmłodzić cerę, zarówno jej komórki, jak i całokształt pod kątem estetycznym. Skóra po Nucleofillu jest wyraźnie odmłodzona, a drobne zmarszczki, także te mimiczne, ulegają spłyceniu. Cera wygląda bardziej promiennie, a jej koloryt poprawia się i ujednolica – jeśli sama nie zauważysz efektów od razu, z pewnością zdradzą Ci je komplementy!

Mówiąc najprościej, zabiegi Nucleofill Lublin to:

 • lifting twarzy,
 • nawilżenie,
 • ogólna poprawa wyglądu skóry (gładkość, gęstość, jędrność).

Jak często należy powtarzać zabieg?

W celu uzyskania najlepszych efektów zabiegu Nucleofill najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Po wykonaniu serii, rekomendowane jest zrobienie tzw. zabiegu „przypominającego”, który podtrzymuje efekt terapii – wykonuje się go co ok. 4-6 miesięcy.

Tak jak w przypadku innych zabiegów biostymulacyjnych, rezultaty kumulują się z czasem, w miarę wykonywania kolejnych zabiegów, w związku z czym efekt po dwóch miesiącach regularnej terapii będzie zdecydowanie bardziej widoczny niż po pierwszym zabiegu.