Kosmetologia
Sprawdź cenę

Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

Danne Montague King to światowa marka z ponad 40 – letnim doświadczeniem, która jako jedyna na świecie wykorzystuje zalety enzymów. Zabiegi DMK współdziałają ze skórą, zwiększając integralność jej struktury. Dodatkowo terapia wzmacnia mięśnie twarzy, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

Opis zabiegu Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

Preparaty DMK przeznaczone są dla cer problematycznych, a także przeciwdziałają starzeniu się skóry, gdyż odznaczają się wysoką skutecznością działania, starannie dobranymi i najczystszymi składnikami aktywnymi o wysokiej jakości i wysokim stopniu stężenia farmakologicznego.

Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla tej marki jest nie tylko pobudzenie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia, tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w preparatach paramedycznych DMK.

„Stworzenie technik i produktów pomagających utrzymać młodzieńczy wygląd u kobiet i mężczyzn bez względu na wiek było i jest moim życiowym dążeniem.”
dr Danne Montaque-King

Indywidualne programy zabiegowe DMK, skupiają się na czterech podstawowych punktach.

Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK Wskazania
  • Skóra szara, pozbawiona blasku, skóra palacza
  • Skóra trądzikowa, zanieczyszczona, łojotokowa
  • Skóra naczynkowa
  • Skóra sucha, wymagająca odżywienia
  • Skóra atopowa

Szczegóły zabiegu

Usunąć – Odbudować

Usuwamy martwe komórki naskórka, które powodują zatkanie porów, pigmentację, zmarszczki oraz suchość

Odbudowujemy skórę, pobudzając kluczowe procesy, które pozwalają naszym komórkom skóry pracować i żyć dłużej i bardziej efektywnie. Tworząc przy tym zdrową skórę.

Chronić – Wspierać

Chronimy skórę przed procesami takimi jak glikacja, wolnymi rodnikami, słońcem. By nie powodować przedwczesnego obumierania i uszkadzania komórek skóry.

Wspieramy prawidłowe funkcjonowanie skóry w domu, poprzez prawidłowo dobraną, innowacyjną pielęgnację DMK.

Dzięki zachowaniu wszystkich czterech etapów, w każdym zabiegu oraz w pielęgnacji domowej uzyskujemy wspaniałe efekty terapeutyczne.