Kosmetologia
Sprawdź cenę

Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

Danne Montague King to światowa marka z ponad 40 – letnim doświadczeniem, która jako jedyna na świecie wykorzystuje zalety enzymów. Zabiegi DMK współdziałają ze skórą, zwiększając integralność jej struktury. Dodatkowo terapia wzmacnia mięśnie twarzy, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

Terapia enzymatyczna DMK wykorzystywana jest do poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ma na celu przywrócenie jej równowagi oraz optymalizację funkcji. Zabiegi paramedyczne DMK są przydatne w przypadku rozmaitych problemów wpływających negatywnie na wygląd skóry twarzy. Pomagają one zachować młodzieńczy wygląd skóry i zredukować niedoskonałości. Są odpowiednie dla pacjentów z trądzikiem, łojotokiem, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, skórą atopową i skórą suchą.

Opis zabiegu Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

Preparaty DMK przeznaczone są dla cer problematycznych, a także przeciwdziałają starzeniu się skóry, gdyż odznaczają się wysoką skutecznością działania, starannie dobranymi i najczystszymi składnikami aktywnymi o wysokiej jakości i wysokim stopniu stężenia farmakologicznego.

Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla tej marki jest nie tylko pobudzenie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia, tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w preparatach paramedycznych DMK.

„Stworzenie technik i produktów pomagających utrzymać młodzieńczy wygląd u kobiet i mężczyzn bez względu na wiek było i jest moim życiowym dążeniem.”
dr Danne Montaque-King

Indywidualne programy zabiegowe DMK skupiają się na czterech podstawowych punktach:

 • złuszczaniu,
 • odbudowie,
 • ochronie,
 • pielęgnacji.

Całościowe działanie pomaga redukować problemy skóry oraz stopniowo ją odbudowywać dla zdrowego, promiennego wyglądu i lepszego samopoczucia.

Jak przebiega zabieg DMK?

Zabiegi DMK to nieinwazyjne procedury bazujące na naturalnych kosmeceutykach (produktach łączących cechy kosmetyków i farmaceutyków). Wykorzystują bardzo wysokie stężenia składników aktywnych w celu wykorzystania pełnej mocy enzymów.

Pierwszy zabieg DMK jest zawsze zabiegiem wprowadzającym. Ma on na celu odprowadzenie toksyn i silne dotlenienie skóry w celu przygotowania jej do dalszych etapów terapii. Poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, który pomaga ukierunkować dalsze działania.

Zabieg wprowadzający obejmuje następujące kroki:

 1. dokładny demakijaż skóry,
 2. zastosowanie preparatu detoksy kującego i pozostawienie go na kilka minut,
 3. zastosowanie maski enzymatycznej,
 4. przywrócenie bariery epidermalnej poprzez odpowiednio dobrane preparaty.

Jest to zabieg szybki i komfortowy, po którym można od razu wrócić do codziennych czynności. Nie występuje żadne podrażnienie skóry. Następnie (najczęściej co 7-14 dni) wykonuje się kolejne zabiegi terapii enzymatycznej DMK nakierowane na konkretne problemy (trądzik, starzenie skóry itp.). Zaleca się wykonanie od kilku do kilkunastu zabiegów w serii, a następnie powtarzanie ich raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

Zabiegi paramedyczne DMK w Geneo Clinic

Zapraszamy na enzymatyczne zabiegi paramedyczne DMK w Geneo Clinic, jeśli zależy Ci na rozwiązaniu uporczywych problemów skóry, powstrzymaniu przedwczesnego starzenia lub wydobyciu jej naturalnego blasku. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonej technologii efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Procedura nie wyłącza też z codziennego życia i nie wymaga od pacjenta żadnych szczególnych przygotowań. Nie ma również żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Dlatego terapia enzymatyczna DMK jest odpowiednia w zasadzie dla każdego, kto chce kompleksowo zadbać o zdrowie i wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK Wskazania
 • Skóra szara, pozbawiona blasku, skóra palacza
 • Skóra trądzikowa, zanieczyszczona, łojotokowa
 • Skóra naczynkowa
 • Skóra sucha, wymagająca odżywienia
 • Skóra atopowa

Szczegóły zabiegu

Usunąć – Odbudować

Usuwamy martwe komórki naskórka, które powodują zatkanie porów, pigmentację, zmarszczki oraz suchość

Odbudowujemy skórę, pobudzając kluczowe procesy, które pozwalają naszym komórkom skóry pracować i żyć dłużej i bardziej efektywnie. Tworząc przy tym zdrową skórę.

Chronić – Wspierać

Chronimy skórę przed procesami takimi jak glikacja, wolnymi rodnikami, słońcem. By nie powodować przedwczesnego obumierania i uszkadzania komórek skóry.

Wspieramy prawidłowe funkcjonowanie skóry w domu, poprzez prawidłowo dobraną, innowacyjną pielęgnację DMK.

Dzięki zachowaniu wszystkich czterech etapów, w każdym zabiegu oraz w pielęgnacji domowej uzyskujemy wspaniałe efekty terapeutyczne.