Sprawdź cenę

Sonocare

Postaw na równowagę okolic intymnych!

Opis zabiegu

Z urządzeniem SonaCare zadbasz o komfort swoich okolic intymnych oraz doznań seksualnych. Zabieg umożliwia rewitalizację pochwy, walczy z suchością pochwy, zwiotczeniem tkanek, pomaga na lekkie nietrzymanie moczu, łagodzi stany zapalne. Zabieg z użyciem nano-ultradźwięków jest całkowicie bezinwazyjny, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a jego efektami możesz cieszyć się od razu. Szybki, bezpieczny i bezbolesny zabieg, który pozwala wrócić do codziennej aktywności zaraz po jego przeprowadzeniu. Jedynym skutkiem są imponujące efekty!

Ginekologia estetyczna
Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Sonocare Wskazania
  • Rewitalizacja pochwy
  • Zwiotczenie tkanek pochwy
  • Suchość okolic intymnych
  • Łagodna postać nietrzymania moczu
  • Załagodzenie stanu zapalnego pochwy

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

SonoCare w swojej technologii wykorzystuje nano-ultradźwięki o częstotliwości 1, 3 oraz 10 MHz, co zapewnia szerokie spektrum jego zastosowania i dotarcia nawet do głębokości 50 mm! Zabieg pozwala na uzyskanie aż trzech efektów: nietermiczny, termiczny, biologiczny. Na czym one polegają? Nietermiczny zapewnia widoczną poprawę w przypadku łagodnej postaci nietrzymania moczu oraz pomoc w zakresie suchości pochwy.
Termiczny prowadzi do zagęszczenia, ujędrnienia i napięcia skóry poprzez stymulacje włókien kolagenowych i przebudowę elastyny. BIOLOGICZNY pozwala na dotlenienia skóry poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększa ciśnienie przepływu krwi, co sprawia, że doznania seksualne są mocniej odczuwalne.

Spodziewane efekty

Rewitalizacja pochwy! Intensyfikacja doznań seksualnych. Rozwiązanie problemu nietrzymania moczu i suchości pochwy!

15 minut wystarczy, aby z pomocą nowoczesnej technologii pożegnać kobiece problemy związane ze strefą intymną! Nie musisz dłużej martwić się zwiotczeniem ścianek pochwy lub bólem podczas współżycia, SonaCare zadba o zdrowie Twoich okolic intymnych!