T

Terapia manualna twarzy

Dbanie o skórę twarzy to podstawa pielęgnacji. W tym celu doskonale sprawdzają się terapie manualne twarzy, czyli inaczej masaże. Mają one wiele korzyści, przy czym najważniejsze to poprawa jędrności i napięcia, działanie przeciwstarzeniowe, dotlenienie cery, a także skuteczniejsze usuwanie toksyn. Dodatkowe efekty w przypadku takich zabiegów wykonywanych na twarzy to m.in. niwelowanie zmarszczek, pozbywanie się drugiego podbródka, odmładzanie rysów, a także ogólne rozluźnienie mięśni. Jeśli więc i Ty chcesz skorzystać z wszystkich tych zalet, to koniecznie wybierz terapie manualne twarzy w Lublinie, wykonywane w naszej klinice.

Dla kogo jest terapia manualna twarzy?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, dla kogo tak naprawdę dedykowane są takie zabiegi. Odpowiedź brzmi: dla każdej osoby, która chce lepiej zadbać o swoją cerę (i nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych - o których także powiemy). Warto mieć przede wszystkim na uwadze, że cera wraz z wiekiem gorzej syntetyzuje kolagen i staje się mniej elastyczna. Działania na nią także siła grawitacji sprawiająca, że twarz nie wygląda już tak młodo. Terapie manualne twarzy mogą spowalniać te procesy, dlatego takie zabiegi warto wykonywać w sposób regularny.

Terapia manualna twarzy w Lublinie, czyli oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Doskonale rozumiemy, że kwestia pielęgnacji to sprawa indywidualna. Dlatego też w naszej klinice oferujemy szeroką gamę usług, pozwalających odmłodzić, uelastycznić i odświeżyć cerę na twarzy i szyi, niezależnie od wieku i niezależnie od aktualnej kondycji cery. Najważniejsze zabiegi to:

Każda z tych terapii manualnych twarzy ma określone zastosowania oraz zalety. Dlatego przed skorzystaniem z konkretnej oferty rekomendujemy skonsultowanie się z naszymi specjalistami, którzy zalecą odpowiednie postępowanie.

Umów się na wizytę i zadbaj o siebie!

Terapie manualne twarzy to także sposób na relaks. Wiele z takich zabiegów ma bowiem potencjał antystresowy oraz rozluźniający. Działają więc nie tylko na cerę twarzy, ale również na cały organizm, wspierając niwelowanie napięć.

Sprawdź również inne zabiegi wykonywane w naszej klinice, takie jak relaksujący masaż gorącą świecą.

Terapia manualna twarzy
Zobacz listę zabiegów
Terapia manualna twarzy