Kosmetologia
Sprawdź cenę

Alma SPADEEP (fala radiowa)

Pokochaj swoją skórę i spraw, żeby była dla Ciebie powodem do radości!

Opis zabiegu Alma SPADEEP (fala radiowa)

Platforma Alma SPADEEP swoje działanie opiera na skoncentrowanej energii cieplnej o częstotliwości radiowej, która idealnie sprawdza się do modelowania ciała i twarzy oraz ujędrniania i odmładzania skóry. SPADEEP przenika głęboko w skórę, dlatego jest niezwykle skuteczny w leczeniu wielu objawów. W urządzeniu wykorzystano technologię AlmaWave 40,68 MHz, która pozwala na głębokie i równomierne podgrzewanie obszaru zabiegowego.  Intensywna energia rozgrzewa tkankę tłuszczową, obkurcza włóka kolagenowe i stymuluje tworzenie nowego kolagenu, aby nadać skórze jędrności i sprężystości. Ta innowacyjna technologia pozwala na modelowanie i odmładzanie skóry przy użyciu różnorodnych aplikatorów z ergonomicznymi końcówkami, kontroli głębi nowej generacji, systemu stopniowego ogrzewania UniPolar i chłodzenia TEC. Tak zaawansowany technologicznie SPADEEP osiąga optymalne rezultaty na różnorodnych polach działania!

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Alma SPADEEP (fala radiowa) Wskazania
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • modelowanie ciała
  • walka z cellulitem
  • nierówności po liposukcji
  • usuwanie zmarszczek
  • termiczny lifting skóry

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Terapia z platformą SPADEEP skoncentrowana jest na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Zastosowane innowacyjne rozwiązania służą osiąganiu najlepszych efektów, przy bezpiecznym i wygodny zabiegu, także w najbardziej wrażliwych miejscach. Zabieg w zależności od potrzeb przeprowadzany jest z użyciem jednego z różnorodnych aplikatorów: UNIBODY, UNIFACE, UNILARGE, COAXIPOLAR, MICROPLASMA. Jego siła w modelowaniu sylwetki i twarzy, zwalczaniu cellulitu, odmładzaniu skóry oraz jej ujędrnianiu jest nieoceniona. Funkcja kontroli głębokości penetracji pozwala na uzyskanie lepszych efektów i nienaruszenie tkanki otaczającej. Platforma SPADEEP zapewnia szerokie spektrum możliwości i maksymalne dostosowanie do iróżnorodnych potrzeb skóry.

Spodziewane efekty

Poprawiony kształt i kontur twarzy. Redukcja cellulitu. Modelowanie ciała. Ujędrnienie i odmłodzenie skóry.
Trwałe i widoczne rezultaty to najlepsza wizytówka platformy SPADEEP. Niezależenie od rodzaju skóry, stopnia problemu, czy delikatności skóry poddanej zabiegowi (okolice twarzy, szyi, dekoltu), rezultaty zabiegu są imponujące. Po zabiegu Pacjent nie wymaga późniejszej rekonwalescencji i może wrócić do codziennej aktywności. Marzenia o młodo wyglądającej skórze twarzy i ciała udaje się zrealizować dzięki technologii Alma, która szturmem podbija serca Pacjentów na całym świecie!

Zobacz video