E

Epilacja (depilacja laserowa)

Gładka skóra nie musi być już tylko niespełnionym marzeniem - depilacja laserowa wykorzystująca nowoczesną technologię umożliwia osiągnięcie pożądanych efektów w prosty i bezbolesny sposób, spełniając wszystkie oczekiwania Pacjentów. Nie wiesz, gdzie wybrać się na depilację laserową (Lublin)? Geneo Clinic proponuje w pełni bezpieczne zabiegi pod okiem profesjonalistów, których jakość potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

Epilacja laserowa w Lublinie w Geneo Clinic

Z Geneo Clinic lśniąca, gładka skóra to marzenie, które zrealizujesz bez najmniejszego problemu. Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej będziesz cieszyć się gładką skórą pozbawioną zbędnego owłosienia – wszystko dzięki profesjonalnym zabiegom depilacji laserowej! Lublin i Geneo Clinic to przepis na prawdziwie satysfakcjonujące efekty. Niezależnie od tego, czy marzysz o gładkich nogach, bikini czy twarzy, epilacja w Lublinie to rozwiązanie dla Ciebie.

Co musisz wiedzieć o epilacji (czyli depilacji laserowej)?

Usuwanie owłosienia laserem to metoda stosunkowo szybka i bezbolesna, a już na pewno bezpieczna. Jak przebiega taki zabieg? Po przygotowaniu pacjenta kosmetolog lub lekarz przy pomocy laserowych wiązek światła usuwa znajdujące się pod skórą cebulki włosa, zapobiegając ich szybkiemu odrastaniu. Dla uzyskania trwałych, zadowalających efektów zwyczaj zalecane jest wykonanie kilku takich zabiegów w odpowiednim odstępie czasu, ale nie dłuższym niż rok. Wiąże się to bezpośrednio z fazami wzrostu włosa – laser usunie całe zbędne owłosienie aktualnie znajdujące się na ciele, ale nie pozbędzie się tych włosów, które dopiero zaczęły się rozwijać. Dlatego kilka zabiegów jest niezbędnych dla trwałego usunięcia włosów z wybranego obszaru. Interesuje cię laserowe usuwanie owłosienia? Lublin już wie doskonale, dokąd się udać!

Sprawdź również inne usługi kosmetologiczne i dermatologiczne w naszej ofercie.

Epilacja (depilacja laserowa)
Zobacz listę zabiegów
Epilacja (depilacja laserowa)