Z

Zabiegi dla par

Zapraszamy na zabiegi dla Par

Niewiele jest tak łatwo dostępnych relaksacyjnych przyjemności dla dwojga jak zabiegi dla par. To doskonały prezent dla obojga osób, pozwalający zadbać zarówno o sferę fizyczną, jak i psychiczną. Jeśli zbliża się rocznica lub inna specjalna okazja, nie wahaj się – zabiegi dla dwojga w Lublinie, w samym sercu miasta, to fantastyczny pomysł na oryginalną randkę, po której poczujecie się odświeżeni i wypoczęci. Brzmi kusząco?

Zabiegi dla dwojga – idealny prezent, nawet bez okazji!

Coraz częściej poznajemy pary, które na relaksacyjną sesję masażu dla dwojga czy wspólne zabiegi kosmetologiczne wybierają się mimo braku szczególnych wydarzeń w ich życiu. Czasem takie wyjścia są najbardziej wartościowe – w końcu prezenty bez okazji to czysta radość! W Geneo dbamy o to, by każde takie spotkanie było nastrojowe i pełne relaksu. Zabiegi dla par przeprowadzamy w fantastycznie romantycznej atmosferze: przy kojącej muzyce, lampce Procecco i niepowtarzalnym blasku pachnących słodko świec. Chcemy dać parom możliwość wyjątkowego relaksu i niezapomniany czas spędzony w doskonale przemyślanych warunkach.

Masaże dla dwojga – wybierzcie idealny dla siebie

Pakiety masaży dla dwojga dostępne w Geneo nie kończą się na tych najbardziej klasycznych. Stawiamy na różnorodność i odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów, dlatego zawsze możemy takie spotkanie odpowiednio spersonalizować na Waszą prośbę. Jednym z ulubionych przez pary masaży jest dwugodzinny pakiet aromatyczny, cudownie pobudzający wszystkie zmysły i odżywiający ciało. Stosujemy przy nim peeling i proponujemy masaż gorącą świecą, co doskonale wpływa na kondycję skóry, a esencjonalne, naturalne zapachy pomagają złapać oddech i odpocząć.

Dla tych, którzy mają mniej czasu, albo zabiegi dla pary są częścią bardziej złożonej randki, proponujemy zawsze pakiet aromaterapeutyczny z wykorzystaniem orientalnie pachnących maseł. Pobudzi on ciało i duszę, odpręży, oddali stres. Jeśli z kolei poszukujesz czegoś bardziej konkretnego, pakiet drenujący będzie w sam raz – masaż usprawniający przepływ limfy łączymy ze szczotkowaniem skóry na sucho i stosowaniem uwielbianych przez Klientów, innowacyjnych bandaży Arosha.

Zabiegi dla par
Zobacz listę zabiegów
Zabiegi dla par