M

Modelowanie sylwetki

Opis zabiegu modelowania sylwetki

Marzysz o ciele, które będzie zdrowe, jędrne i cudownie kształtne? Nie musisz dłużej czekać na efekty – modelowanie sylwetki z pomocą nowoczesnych narzędzi medycyny estetycznej da Ci ogrom satysfakcji i miłości do swojego wyglądu, a spoglądanie w lustro będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Pamiętaj, że nie masz obowiązku wpasowywać się w żadne kanony mody ani urody – najważniejsze, byś podobała się samej sobie. I właśnie o to w zabiegach odchudzających w Geneo dbamy najbardziej – chcemy zobaczyć Twoją radość i satysfakcję z własnego wyglądu po wizycie w naszej klinice.

Modelowanie sylwetki w Lublinie – tylko z Geneo

Całkowicie bezpieczne zabiegi modelujące sylwetkę, z których możesz skorzystać w Geneo, przywrócą Ci radość ze swojego ciała. Większość z nich jest bezbolesna, a widoczne rezultaty pojawiają się natychmiast. Mamy w ofercie zarówno bardziej skomplikowane zabiegi, jak i te prostsze, krótsze, niewymagające długiego okresu rekonwalescencji. Chcesz wymodelować swoje ciało według własnego uznania? Doskonale się składa – zabiegi wyszczuplające w Lublinie tak profesjonalnie i pewnie wykonają tylko specjaliści z Geneo Clinic.

Jakie zabiegi modelujące oferujemy?

Delikatne wyrzeźbienie ciała uzyskasz przy pomocy wielu różnych zabiegów. Produkty Sinecell zadbają o to, byś nie musiała już dłużej martwić się cellulitem, podobnie jak zabieg antycellulitowy (Push-up) Vagheggi. Wyjątkowy masaż podciśnieniowy pomoże Ci uzyskać piękną, gładką skórę, a Clatuu Alpha (czyli kriolipoliza – zamrażanie tkanki tłuszczowej), niesamowicie nowoczesna metoda umożliwią modelowanie sylwetki szybciej niż kiedykolwiek. Fale radiowe Alma SPAdeep pozwolą Ci pokochać swoją nową, miękką i zdrową skórę, a fale akustyczne Storz pokonają nawet najbardziej oporny cellulit. Nie wierzysz?

Zabiegi modelujące w Lublinie z Geneo Clinic sprawią, że pokochasz bezpieczne i skuteczne kształtowanie sylwetki!

Modelowanie sylwetki
Zobacz listę zabiegów
Modelowanie sylwetki