Z

Zabiegi dla przyszłych mam

Opis zabiegu

Ciąża to specyficzny czas w życiu kobiety – zmienia się Twoja skóra, przez co często zdarzają się problemy z jej nadmierną suchością; włosy mogą stać się gęstsze, lecz łamliwe, a poziom estrogenu często przywraca problemy z trądzikiem, a paznokciom daleko do dawnej formy. Chcesz, by Twoja cera zamiast suchej i ściągniętej stała się na powrót miękka i nawilżona, ale martwisz się, na jakie zabiegi na twarz w ciąży możesz sobie pozwolić? W Geneo przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów dla przyszłych mam, które są w stu procentach bezpieczne i przyjemne, nie niosą ze sobą żadnego ryzyka, a z pewnością poprawią Twoje samopoczucie.

Zabiegi dla kobiet w ciąży w Lublinie – dlaczego w Geneo?

Wysoki poziom estrogenów i zmiany zachodzące w Twoim organizmie nie muszą być dla Ciebie problemem. Jako przyszła mama możesz lśnić i jak najlepiej wykorzystywać czas największej bliskości z dzieckiem. Nie rezygnuj z ulubionych zabiegów w ciąży – sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy dla przyszłych mam, i poznaj nasz doświadczony personel. Kosmetologia w ciąży to jedna z naszych specjalności: uwielbiamy, kiedy nas odwiedzacie i możemy podarować Wam relaksujące zabiegi pełne przyjemności, na którą tak bardzo zasługujecie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z bezpieczeństwem czy przebiegiem spotkań możesz skontaktować się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Co oferujemy?

Zabiegi kosmetyczne w ciąży nie muszą ograniczać się do manicure i farbowania włosów! W Geneo proponujemy masaż twarzy oraz masaż ciała dla kobiet w ciąży, które maksymalnie Cię zrelaksują i przywrócą równowagę całemu organizmowi. Endermologia pozwoli delikatnie stymulować Twoją skórę, a produkty marki Image zadbają o pełnię pielęgnacji. Odwiedź nas na profesjonalne i bezpieczne zabiegi dla kobiet w ciąży!

Zabiegi dla przyszłych mam
Zobacz listę zabiegów
Zabiegi dla przyszłych mam