O Geneo clinic

Geneo Clinic to miejsce wyjątkowe, w którym najważniejszy jest Pacjent i jego indywidualne potrzeby. Troska o ich spełnienie gwarantuje najwyższa jakość świadczonych usług.

O Geneo clinic

Wyjątkowe miejsce
Na mapie Lublina

Klinika <br> XXI wieku! K

Klinika
XXI wieku!

Nie ma marzenia zbyt małego, którego nie warto zrealizować.

Nie ma pragnień zbyt dużych, które warto porzucić. Światowej klasy sprzęt, nowatorskie podejście do medycyny estetycznej oraz najwyższe kwalifikacje pracowników, to solidne podstawy kliniki XXI wieku! Twoje potrzeby wyznaczają kierunek naszego działania, dlatego możesz nam zaufać!

Dlaczego
jesteśmy wyjątkowi

Ludzie, wiedza, pasja do tego, co robimy i przekonanie, że piękno to coś więcej niż wygląd. Warto go pielęgnować!
W
<span>Doświadczony</span> wysoce wykwalifikowany zespół Doświadczony wysoce wykwalifikowany zespół
Przestrzenne, <span>komfortowe</span>, designerskie wnętrza Przestrzenne, komfortowe, designerskie wnętrza
<span>Szeroka <br> oferta</span> zabiegowa Szeroka
oferta
zabiegowa
<span>Najnowocześniejszy </span>sprzęt światowej klasy Najnowocześniejszy sprzęt światowej klasy
<span>Przystępna oferta</span> dla każdego Przystępna oferta dla każdego

Zespół Geneo clinic

Specjaliści z wielkim sercem, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią skutecznie wykorzystać nowoczesną technologię w codziennej pracy.
Ludzie z pasją, którzy czerpią radość z pomagania innym. To właśnie MY! Tacy jesteśmy i jesteśmy z tego dumni!
Twórca koncepcji GENEO CLINIC. Osoba nadająca całą dynamikę przedsięwzięciu oraz wspierająca rozwój kliniki. Zarządza relacjami z partnerami biznesowymi oraz marketingiem firmy. Jest osobą odpowiedzialną za koordynację oraz pracę zespołu. Organizuje regularne szkolenia i warsztaty z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz profesjonalnej obsługi klienta. Ponadto, tworzy indywidualne plany terapeutyczne dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.
Karolina Czech Właściciel i manager kliniki
Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Uwielbia pracować na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, zapewniających możliwość uzyskania najlepszych rezultatów połączonych z najwyższym komfortem pacjenta. W pracy ceni sobie indywidualne podejście do każdej osoby, obustronne zaufanie oraz życzliwą atmosferę. Pełne zaangażowanie Żanety pozwala na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów i pracę na najwyższym poziomie, nie tylko jeżeli chodzi o efekty, ale także zadowolenie pacjentów.
Żaneta Magister kosmetologii
Jest absolwentką Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie na kierunku kosmetologia. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w pracy na nowoczesnych urządzeniach hi-tech na twarz i ciało oraz zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. W swojej pracy dużo czasu poświęca indywidualnemu podejściu do pacjenta. Szczególną uwagę zawraca na potrzebę doboru odpowiedniej pielęgnacji skóry oraz łączenie jej z zabiegami w Klinice. Płynnie posługuje się językiem polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.
Lena Magister Kosmetologii
Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, mgr kosmetologii. Posiada długoletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii leczniczej oraz laseroterapii. W Klinice wykonuje zabiegi z użyciem najnowocześniejszych i innowacyjnych sprzętów na twarz. Zawsze stawia na indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii. Pozytywne nastawienie do życia, uśmiech i otwartość jest tym, co pomaga jej nie tylko w pracy, ale także w codziennych kontaktach z pacjentami.
Aleksandra Magister kosmetologii
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologia. Swoje doświadczenie z zakresu kosmetologii leczniczej oraz zabiegów na twarz i ciało zdobyła biorąc udział w licznych sympozjach, szkoleniach oraz pracując w klinice. Jej praca jest jej pasją. Lubi stawiać sobie wyzwania i pracować ze skórami problematycznymi. Zawsze podchodzi indywidualne i holistyczne do każdego pacjenta. Wierzy w siłę nauki, dlatego na bierząco śledzi badania naukowe. Podczas indywidualnych konsultacji z pacjentem ceni sobie życzliwość i otwartość.
Paulina Magister Kosmetologii
Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z branżą Spa & Beauty związana od kilkunastu lat. Specjalizuje się w terapiach wyszczuplających i modelujących na ciało, z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń z zakresu medycyny estetycznej. Jest ekspertką także w zabiegach kosmetycznych i rytuałach na ciało. Ukończyła wiele kursów z zakresu fizjoterapii, masaży leczniczych, relaksacyjnych i orientalnych. W swojej pracy opiera się na indywidualnym podejściu i całościowym spojrzeniu na pacjenta, a wszystko po to, aby jak najszybciej i najskuteczniej uzyskać efekt wymarzonej sylwetki. Wizyty to nie tylko okazja do udoskonalania ciała, ale także relaksu, odprężenia i chwili przyjemności tylko dla siebie.
Justyna Magister fizjoterapii
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w salonach masażu i gabinetach spa. Specjalizuje się w kształtowaniu i wyszczuplaniu kobiecych sylwetek oraz indywidualnym podejściu do pacjenta oraz jego oczekiwań. Praca nad sylwetką pacjentów sprawia jej podwójną radość, ponieważ pozwala ona spełniać nie tylko marzenia o wymarzonym wyglądzie, ale także być częścią przemiany, jaka dokonuje się w ciele i psychice. Pacjenci odkrywają w sobie nowe pokłady pewności siebie, samoakceptacji, radości z życia - to dodatkowe, wspaniałe rezultaty, które cieszą najbardziej.
Linda Magister fizjoterapii
Jest lekarzem specjalizującym się w zabiegach medycyny estetycznej oraz absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dodatkowo ukończyła studia na kierunku kosmetologia co daje Jej możliwość idealnego doboru i łączenia zabiegów z wszelakich dziedzin kosmetologii i medycyny estetycznej. Ukończyła szereg profesjonalnych szkoleń z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego i fibryny. Uczestniczyła w wielu kursach z zastosowaniem preparatów do mezoterapii, stymulacji skóry i lipolizy iniekcyjnej, dzięki czemu wykorzystuje posiadaną wiedzę i doświadczenie w codziennej praktyce. Jest pasjonatką zabiegów anti-aging oraz dbania o jakość skóry. Działania Dr Małgorzaty charakteryzują się szerokim działaniem profilaktycznym i zapobiegawczym starzeniu się skóry. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kongresach, sympozjach i kursach z zakresu medycyny estetycznej.
Małgorzata Lekarz medycyny estetycznej
ZESPÓŁ