TriWing LED wykorzystuje widmo światła widzialnego od 380 do 780nm oraz podczerwień 850nm.
TriWing LED wykorzystuje widmo światła widzialnego od 380 do 780nm oraz podczerwień 850nm.
Szukasz mało inwazyjnego zabiegu, który będzie rozwiązaniem na leczenie rozstępów, redukcja plam starczych czy usuwanie rumienia? W Lublinie zabieg TriWings – polecany na te trzy problemy oraz na wiele innych dolegliwości – wykonasz między innymi w klinice Geneo. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami powiązanymi z zabiegiem TriWings – opowiemy Ci, jak długo trwa leczenie, jak przebiega pojedynczy zabieg i czy jest bolesny. Dzięki temu przyjdziesz na zabieg przygotowany i pewny siebie.
Zabieg przy użyciu lampy TriWings trwa od kilku do ok. 20 minut – wszystko zależy od tego, jak duży oraz jak delikatny obszar skóry obejmuje.
Tak jak w przypadku większości innych zabiegów estetycznych, aby osiągnąć pożądane rezultaty, konieczne jest więcej niż jedno spotkanie – najczęściej od 2 do 10. W przypadku dużych zmian skórnych czy głębokich rozstępów może wystąpić konieczność wykonania większej liczby zabiegów lub terapii łączonej, czyli wykonania innych zabiegów poza TriWings. Szczególnie jeśli chodzi o leczenie rozstępów. W Lublinie pracownicy Geneo Clinic chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiedzą na Twoje pytania.
Kosmetolog przed rozpoczęciem pracy musi wybrać odpowiedni program na urządzeniu TriWings – zawsze dopasowuje go do Twoich potrzeb. W trakcie zabiegu światło emitowane przez lampę oddziałuje na skórę, stymulując ją i przyspieszając gojenie ran, zanikanie blizn czy redukcję rumienia (Lublin dzięki Geneo to świetne miejsce na taki zabieg!). Światło LED lampy TriWings jest na tyle mocne, że zostaje absorbowane przez komórki, przyspieszając ich regenerację. Co istotne, zabieg nie jest bolesny – możesz odczuwać podczas niego co najwyżej przyjemne ciepło.
Poznaj najczęstsze wskazania do stosowania TriWings:
W Geneo Clinic wykonujemy również zabiegi odmładzające takie jak Endermolift twarzy.
Światło fioletowe:
Światło niebieskie:
Światło żółte:
Światło pomarańczowe:
Światło czerwone:
Podczerwień IR: