Kosmetologia
Sprawdź cenę

Aquapure (oczyszczanie wodorowe, elektroporacja, mikroprądy)

Inteligentna pielęgnacja Twojej twarzy to milowy krok w stronę młodszej i świetlistej skóry!

Opis zabiegu Aquapure (oczyszczanie wodorowe, elektroporacja, mikroprądy)

Wiele problemów skórnych – jedno rozwiązanie! AQUAPURE to inteligentna pielęgnacja skóry, która daje spektakularne efekty, natychmiast! Technologia zastosowana w AQUAPURE zostawia inne modele urządzeń daleko w tyle, zapewniając maksymalne efekty zabiegowe. Na czym polega jej fenomen? Właściwie jest ich kilka! Technologia kontroli wiązki umożliwia równe rozprowadzenie kosmetyku przy 10 poziomach intensywności. Technologia ta zwiększa skuteczność zabiegu, poprzez penetrację substancji aktywnych. Technologia pozwala także na automatyczną reakcję na potrzeby użytkownika, precyzyjna rękojeść elektroporacji zwiększa bezpieczeństwo zabiegu, a różnorodne głowice zabiegowe spełniają różne potrzeby skóry. Tak wyposażone urządzenie to prawdziwy pogromca niedoskonałości skórnych i przyszłość inteligentnej pielęgnacji!

Aquapure Lublin to wyjątkowy zabieg, który łączy w sobie kilka pomniejszych rozwiązań dla Twojej skóry: od elektroporacji, przez mikroprądy, aż po oczyszczanie wodorowe. Dlaczego to wszystko jest tak istotne i jak to możliwe, że jedna metoda łączy w sobie tyle możliwości?

Oczyszczanie wodorowe Lublin z Aquapure – to dopiero początek!

Z pewnością niejednokrotnie słyszałeś już o wolnych rodnikach – choć pewna ich ilość jest niezbędna w organizmie do przeprowadzania naturalnych i potrzebnych procesów komórkowych, to nadmiar RTF z całą pewnością poskutkuje pogorszeniem kondycji cery. Wolne rodniki niszczą wiązania białek, lipidów i kwasów nukleinowych, przyspieszając starzenie się skóry. Jeśli chcesz temu zapobiec, skorzystaj z zabiegu Aquapure – w Lublinie wykonasz go w klinice Geneo. Zapewnij sobie zdrową, jędrną skórę o cudownym kolorycie – to prostsze niż myślisz! Dzięki tej metodzie wprowadzisz głęboko mikrocząsteczki wodoru, które wiążą wolne rodniki.

Jeśli chcesz poznać pełnię możliwości Aquapure, skorzystaj z pełnego zabiegu oczyszczania twarzy (Lublin to jak zawsze niezawodna Geneo Clinic – pamiętaj o możliwości wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem w razie jakichkolwiek pytań!), a wizyta w klinice stanie się niepowtarzalnym i przede wszystkim niezapomnianym przez jej skuteczność wspomnieniem. Czeka na Ciebie także elektroporacja – Lublin wręcz uwielbia ten bezinwazyjny odpowiednik popularnej mezoterapii – która poprzez zastosowanie odpowiednich impulsów elektrycznych pozwala na wprowadzenie do skóry moc substancji aktywnych. Mikroprądy na twarz z kolei pobudzą Twoje krążenie, przyjemnie napinając skórę. 

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Aquapure jest wyjątkowo bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem, w przypadku którego nie musisz martwić się procesem rekonwalescencji. Sprawdzi się fantastycznie do złuszczenia naskórka i nawilżenia twarzy, delikatnego liftingu czy wreszcie pełnego oczyszczenia cery. A zalety? Cudowne rozświetlenie i pełne odżywienie skóry, a do tego pełna bezinwazyjność i bezbolesność. Co istotne dla wielu pacjentek, zabieg Aquapure może być przeprowadzony nawet na osobach, które mają bardzo wrażliwą, płytko unaczynioną skórę. Mikroprądy Lublin to sama przyjemność – fantastycznie się więc składa, że możesz się jej poddać przez cały rok!

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Aquapure (oczyszczanie wodorowe, elektroporacja, mikroprądy) Wskazania
  • Złuszczanie i nawilżanie skóry
  • Lifting twarzy
  • Redukcja zmian skórnych
  • Oczyszczanie skóry twarzy
  • Nawilżanie i rozświetlanie skóry
  • Wygładzenie, redukcja drobnych zmarszczek

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii Aquapure

Cztery głowice urządzenia doskonale poradzą sobie z pielęgnacją Twojej skóry. Głowica AQUAPEEL usuwa martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia. ELEKTROPORACJA odżywia i rozjaśnia skórę, poprawia krążenie i przenikanie substancji aktywnych. MIKROPRĄD podnosi i napina skórę oraz pobudza krążenie krwi. CHŁODZENIE zmniejsza drobne linie i zmarszczki, natomiast GRZANIE znieczula skórę, wzmacnia i tonuje. Tak szerokie spektrum pielęgnacji daje gwarancję efektów! Do zabiegu przeznaczone są także roztwory wodne, które odpowiadają za różnorodne efekty. Krok 1 to PEEL+, niepodrażniające peeling, krok 2 SEBO+, rozpuszczanie sebum i kontrola porów, REJUVE+, regeneracja kolagenu i elastyny, krok 4 CLEANSYS.

Zabiegi przeznaczone są dla każdego typu skóry, są w pełni bezpieczne, bez dyskomfortu i rekonwalescencji!

Zobacz video