Bandaże Arosha
Sprawdź cenę

Bandaże Arosha

Zestawy zabiegowe

lipofit kit NEW

Wyszczuplenie brzucha

Zestaw z wykorzystaniem bandaży Arosha o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, zaprojektowany z myślą o problematycznej partii ciała jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu

oedemacel kit

Cellulit wodny i obrzęki

Zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergiczne, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzanie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

adipocel kit

Cellulit włóknisty

Zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

firming kit

Modelowanie sylwetki

Zestaw specjalnie zaprojektowany, aby zliftingować i modelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja  po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

Bandaże Arosha uzupełniające

aqua drain

Zabieg drenujący / z solą z Morza Martwego

Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekt utraty do – 3 cm, nawet po pierwszym zabiegu.

slim cel

Zabieg wyszczuplający

Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi

cel term

Zabieg na cellulit / rozgrzewający

Bandaże antycellulitowe Arosha zapewniają efekt wyszczuplający, stymulują rozkład trójglicerydów, działają drenująco, pomagają wyrzeźbić sylwetkę.

lipho cel

Zabieg wyszczuplający i na cellulit

Połączenie kofeiny i L-karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipocotów. Lipho Cel skuteczne narzędzie do walki z cellulitem włóknistym oraz w przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Zobacz video