Biologique Recherche
Sprawdź cenę

Biologique Recherche: Booster VIP O2 Treatment

Dotleniający i chroniący przed zanieczyszczeniami zabieg oparty na autorskim masażu Biologique Recherche. Działa silnie antyoksydacyjnie, idealny dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku. Po zabiegu skóra staje się zrewitalizowana, odświeżona, jaśniejsza i bardziej promienna. Dla skór niedotlenionych o szarym kolorycie, zmęczonych.

Polecany do skóry o nierównym kolorycie, zmęczonej i niedotlenionej

Opis zabiegu Biologique Recherche: Booster VIP O2 Treatment

Zabieg Biologique Recherche Booster VIP O₂ Treatment to innowacyjne rozwiązanie w zakresie profesjonalnej pielęgnacji skóry. Zabieg ten jest polecany szczególnie dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku, poszukujących sposób na intensywną regenerację skóry i zainteresowanych poprawą jej jędrności oraz natychmiastowym efektem rozświetlenia. Dowiedz się więcej, jak wyglądają jego przebieg i efekty.

Biologique Recherche Booster VIP O₂ Treatment: dla kogo?

Zabieg Booster VIP O2 Biologique Recherche jest stworzony dla skóry zmęczonej, charakteryzującej się nierównym kolorytem i niedotlenionej. Jego antyoksydacyjne właściwości sprawdzą się w przypadku osób, których skóra jest regularnie narażona na negatywne działanie czynników zewnętrznych, na przykład zanieczyszczonego powietrza czy światła niebieskiego emitowanego przez urządzenia elektroniczne. Booster VIP O2 to również doskonały element terapii anty-aging, wspierający skuteczną walkę ze zmarszczkami czy liniami mimicznymi. Wskazaniami do zabiegu są ponadto:

 • trądzik różowaty,
 • mocny rumień i zaczerwienienia różnych części twarzy,
 • skłonność do cieni i worków pod oczami,
 • konieczność odbudowy i regeneracji skóry twarzy. 

Przebieg i korzyści z zabiegu Biologique Recherche Booster VIP O₂ Treatment

Całość zabiegu trwa około 20 minut. Pierwszym etapem jest dokładne oczyszczanie skóry, następnie na skórę dekoltu, szyi oraz twarzy nakłada się maskę o wysokiej zawartości skoncentrowanego tlenu. Działanie maski wspomaga serum wzbogacone o składniki aktywne, które wpływają na rewitalizację i nawilżenie skóry, dodatkowo ją tonizując. Zabieg zostaje z wykorzystaniem profesjonalnych technik masażu, wzmacniających efekty zastosowanych preparatów. Jakie korzyści można zauważyć po zabiegu? Zwróć uwagę na:

 • redukcję linii i zmarszczek,
 • ujędrnienie i uelastycznienie naskórka,
 • poprawę kolorytu cery — wyrównanie i rozjaśnienie,
 • eliminację oznak zmęczenia — cieni, worków czy obrzęków w okolicach oczu,
 • tak zwany efekt „glow”, czyli rozświetlenie — skóra zyskuje promienny wygląd.

Regularnie powtarzany zabieg z wykorzystaniem Boostera VIP O₂ pozwala dłużej cieszyć się młodym wyglądem i zwiększyć odporność skóry na negatywny wpływ zanieczyszczonego środowiska. Biologique Recherche Booster VIP O₂ Treatment jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących bezpiecznego i skutecznego zabiegu, który zagwarantuje efekty poprawy kondycji skóry. Interesują Cię również inne zabiegi z wykorzystaniem produktów Biologique Recherche? Sprawdź nasze propozycje i zawalcz o gładką, pełną zdrowego blasku skórę. 

Szczegóły zabiegu

Korzyści

 • Dotlenia tkanki
 • Detoksykuje skórę, wspomaga usuwanie zanieczyszczeń
 • Wyrównuje i rozjaśnia koloryt skóry
 • Stymuluje naskórek

Kolejność wykonywania zabiegu

 1. Dekolt
 2. Mięsień czworoboczny
 3. Szyja
 4. Dolna partia twarzy
 5. Żwacz
 6. Czoło
 7.  

Całkowity czas dla boostera VIp O2: 20 minut.