Modelowanie sylwetki
Sprawdź cenę

Clatuu alpha (kriolipoliza / zamrażanie tkanki tłuszczowej)

Innowacja w dziedzinie modelowania sylwetki – najnowocześniejsza technologia na wyciągnięcie ręki!

Opis zabiegu Clatuu alpha (kriolipoliza / zamrażanie tkanki tłuszczowej)

CLATUU Alpha wprowadziło na rynek innowacyjną technologię, dzięki której modelowanie sylwetki weszło na wyższy poziom. Nowa technologia chłodzenia, perfekcyjne dopasowanie aplikatorów do różnych kształtów ciała oraz zwiększona siła zasysania, gwarantują dopasowanie terapii do indywidualnych potrzeb! Technologia chłodzenia Surround 360 Cooling to wzrost wydajności chłodzenia, dzięki czemu komórki tłuszczowe usuwane są skuteczniej. Każdy aplikator chłodzący oddziałuje na podskórną warstwę tłuszczową pacjenta bez uszkadzania otaczających ją tkanek i obszarów unerwionych. Aplikatory do każdego obszaru ciała sprawiają, że urządzenie w sposób maksymalny dostosowuje się do różnorodnej sylwetki, przez co zwiększa skuteczność działania. Leczenie może odbywać się w dowolnym miejscu i pod dowolnym kątem. Tak spersonalizowane leczenie pozwala na osiągnięcie wymarzonych efektów.

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Clatuu alpha (kriolipoliza / zamrażanie tkanki tłuszczowej) Wskazania
  • Wyszczuplenie poszczególnych partii ciała
  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Usuwanie podwójnego podbródka

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii CLATUU Alpha

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii chłodzenia, to prawdziwy strzał w dziesiątkę od CLATUU Alpha. Technologia zaprojektowana przez CLATUU Alpha pozwala na tworzenie spersonalizowanych planów leczenia, a co za tym idzie osiąganie lepszych efektów. Zabieg jest nieinwazyjny, a jego fenomen doceniony został na całym świecie. CLATUU Alpha automatycznie dobiera właściwe parametry dla poszczególnych aplikatorów, dzięki czemu niepożądana tkanka tłuszczowa jest efektywnie usuwana. Urządzenie posiada także możliwość dostosowania poziomów chłodzenia oraz zasysania dla potrzeb konkretnego przypadku. Terapia sprawdza się nawet u osób, które do tej pory nie były zadowolone z modelowania sylwetki z wykorzystaniem innych technologii. To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Spodziewane efekty po zastosowaniu kriolipolizy

Smukłe ciało. Wymodelowane poszczególne partie ciała. Likwidacja drugiego podbródka i boczków. Redukcja tkanki tłuszczowej! A to wszystko za sprawą jednego urządzenia, które raz na zawsze pozwoli Ci pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej i kompleksów z nią związanych. Spersonalizowana terapia daje gwarancję optymalnych efektów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Zobacz video