Masaże
Sprawdź cenę

Masaż twarzy

Relaksacyjny rytuał o działaniu upiększającym, antystresowym i uspokajającym.

Opis zabiegu Masaż twarzy

Czy wiesz, że Twoja twarz składa się z kilkudziesięciu pojedynczych mięśni, które każdego dnia nieustannie pracują, pozwalając Ci na wyrażanie wszystkich Twoich emocji, mówienie, czy jedzenie? Nic dziwnego, że odczuwasz zmęczenie na twarzy, szczególnie jeśli w Twoim życiu pojawia się sporo stresu – wówczas mnóstwo napięcia gromadzi się właśnie w mięśniach twarzy, szczególnie w obrębie czoła czy szczęki. Potrzebujesz chwili tylko dla siebie? Masaż twarzy może okazać się rozwiązaniem dla Ciebie.

Masaż twarzy w Lublinie – Geneo Clinic

Marzy Ci się cudownie rozluźniający, odmładzający masaż twarzy, po którym wyjdziesz z salonu zrelaksowany i gotowy na resztę tygodnia? Doskonale się składa, bo w Geneo Clinic przeprowadzamy najbardziej kompleksowy masaż twarzy Lublinie, o którego popularności świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Ponieważ masaż twarzy doskonale pobudza krążenie i wspomaga wchłanianie składników aktywnych znajdujących się w kosmetykach, zalecamy wykonywać 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z indywidualnie dobranymi przez naszych specjalistów pielęgnacyjnymi kosmetykami firmy IMAGE. Świetne serum i lekki krem czy cięższa, bogata formuła? Wybierzemy to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Dodatkowo polecamy masaż twarzy na zmarszczki i w celu redukcji negatywnych skutków, jakie wywiera na Ciebie stres – wiemy, jak rozluźnić mięśnie, by usunąć napięcie.

Dlaczego masaż twarzy jest tak wartościowym zabiegiem?

Wiesz już, jak wiele mięśni ma Twoja twarz, ale być może nie zdajesz sobie jeszcze sprawy, że masaż twarzy to tak naprawdę swego rodzaju mikrotrening dla mięśni! Jeśli będziesz wykonywać go w naszym salonie regularnie, gwarantujemy, że zauważysz ogromną różnicę w napięciu skóry i wyprofilowaniu owalu twarzy. Dodatkowo dzięki poprawie krążenia skóra pobudzi się do samodzielnej regeneracji, wytwarzając więcej elastyny oraz kolagenu – to dwa ważne białka, które odpowiadają za młody i zdrowy wygląd skóry. Nie chcesz, by ich produkcja zwolniła? Umów się na wyjątkowy, odmładzający masaż twarzy w Lublinie. Jeśli zależy Ci na relaksie bardziej niż na niwelowaniu zmarszczek czy efektach regeneracyjnych, gwarantujemy, że nasz wykwalifikowany personel zapewni Ci przyjemny, pełen przyjemnego dotyku i łagodnych zapachów zabieg.

W Geneo Clinic wykonujemy również masaże relaksacyjne całego ciała.

Instagram photo 1
Masaż twarzy Wskazania
  • Spowolnienie procesu starzenia się skóry
  • Ujędrnienie, poprawa napięcia i naturalny lifting skóry
  • Rozświetlenie, odżywienie, poprawa kolorytu skóry
  • Spłycenie zmarszczek i rozluźnienie napiętych mięśni twarzy
  • Zmniejszenie obrzęków na twarzy

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

Znacznie poprawia kondycję skóry, rozluźnia napięte mięśnie twarzy oraz opóźnia proces starzenia i spłyca zmarszczki. Ponadto ujędrnia, wygładza i stymuluje układ krążenia, co w widoczny sposób zmniejsza obrzęki i poprawia koloryt cery. Do masażu twarzy wykorzystywane są kosmetyki najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry. Regularnie wykonywane masaże twarzy dają spektakularne rezultaty, a cera zachwyca promiennością i blaskiem.

Schemat terapii

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zalecamy wykonywać masaże twarzy 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmetykami firmy IMAGE. Zabieg ten jest szczególnie polecany jako uzupełnienie terapii maszynowych, m.in. po zabiegu kriolipolizy podbródka. Efekty są widoczne już po pierwszej serii masaży.