Masaże
Sprawdź cenę

Masaż wyszczuplający brzucha

Autorska technika opracowana przez fizjoterapeutów łączy w sobie szczotkowanie na sucho, manualny masaż z elementami technik wyszczuplających i modelujących oraz masaż próżniowy bańką chińska.

Opis zabiegu Masaż wyszczuplający brzucha

Kształt sylwetki na brzuchu w dużej mierze można modelować za pomocą zewnętrznych zabiegów. Masaż wyszczuplający brzuch w Lublinie to jeden z najbardziej relaksujących, a przy tym skutecznych sposobów na mniejszy obwód w pasie.

Masaż wyszczuplający brzuch – z czego się składa?

Masaż wyszczuplający w Lublinie, w klinice Geneo, to autorska technika opracowana przez wyspecjalizowanych fizjoterapeutów. Łączy w sobie trzy różne metody, które razem tworzą skuteczny zabieg pobudzający krążenie i pozytywnie wpływający na utratę tkanki tłuszczowej.

Szczotkowanie na sucho

Masaż szczotką z delikatnym włosiem na sucho doprowadza do złuszczenia martwego, starego naskórka. Poprawia krążenie skóry i głęboko ją dotlenia, przyspieszając procesy regeneracyjne i naprawcze we wszystkich warstwach skóry.

Manualny masaż z elementami technik wyszczuplających i modelujących

Masaż wyszczuplający brzucha w Lublinie wykonywany jest przez najlepszych masażystów kliniki Geneo. Specjalne techniki masażu skóry nastawione na efekty wyszczuplające i modelujące to nie tylko relaks i rozluźnienie mięśni, ale też dotarcie do tkanek głębokich, w tym tłuszczowej, i pobudzenie jej do pracy, rozbicie nieprawidłowo ukształtowanych komórek tłuszczowych czy wreszcie możliwość modulacji sylwetki.

Masaż próżniowy bańką chińską

Bańka chińska to narzędzie, które pozwala na utworzenie niewielkiego podciśnienia na skórze, co korzystnie wpływa na jej ukrwienie. Może dojść do kontrolowanych mikropęknięć naczyń krwionośnych, które pobudzają procesy naprawcze skóry i podnoszą jej jędrność, dlatego drobne siniaki po zabiegu to właściwa część procesu – nie ma się czym martwić.

Jakich efektów się spodziewać?

Masaż jest idealny dla każdego, komu zależy na ujędrnieniu skóry na brzuchu oraz zmniejszeniu obwodu w pasie. W trakcie trwania masażu wyszczuplającego w Lublinie dochodzi do poprawienia krążenia skóry, przyspieszenia przemiany materii, złuszczenia martwego naskórka i przyspieszenia regeneracji ciała. Masaż rozluźnia spięte mięśnie i uwalnia nagromadzoną w skórze wodę, dzięki czemu ciało przestaje sprawiać wrażenie napuchniętego. Pojedynczy wyszczuplający masaż brzucha przyniesie ulgę i rozluźnienie, natomiast aby osiągnąć trwalsze efekty zalecamy skorzystać z serii 10 zabiegów w częstotliwości około 2 razy w tygodniu.

Masaż wyszczuplający brzucha Wskazania
  • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
  • Wymodelowanie brzucha
  • Usunięcie toksyn
  • Złuszczenie martwego naskórka
  • Poprawa krążenia i przemiany materii
  • Ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry
  • Rozluźnienie przepony
  • Redukcja problemów gastrycznych (wzdęcia, niestrawność, zespół jelita drażliwego)
  • Pozbycie się nagromadzonej wody

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

To idealny sposób na ujędrnianie skóry oraz zmniejszenie obwodów w pasie.

Schemat terapii

Zalecana jest seria 10 zabiegów terapeutycznych, 2x w tygodniu.