Kosmetologia
Sprawdź cenę

Mezoterapia owłosionej skóry głowy DR.CYJ

DR.CYJ Hair Filler to peptydowy preparat wykorzystywany w terapii problemów z włosami. Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnej technologii Sustained Release Technology.

Opis zabiegu Mezoterapia owłosionej skóry głowy DR.CYJ

Mezoterapia skóry głowy Lublin i DR.CYJ to sposób na zahamowanie wypadania włosów,ich zagęszczenie pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy oraz odżywienie osłabionych mieszków włosowych. DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Trzykrotny zdobywca nagrody „Perła Dermatologii Estetycznej”.

Instagram photo 1
Mezoterapia owłosionej skóry głowy DR.CYJ Wskazania
  • pacjenci z alopecją (łysieniem) – zarówno kobiety jak i mężczyźni, kobiety i mężczyźni z cienkimi, przerzedzonymi włosami, osoby po transplantacji włosów, które chcą je wzmocnić, pacjenci z alopecją (łysieniem) stosujący inne terapie powstrzymujące wypadanie włosów/przyspieszające ich odrost, które chcą wzmocnić efekt terapii
  • pacjenci, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy

Szczegóły zabiegu

Efekty

  • pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy i rewitalizacja mieszków włosowych,
  • pobudzenie wzrostu włosów poprzez zwiększenie wielkości mieszków włosowych,
  • zatrzymanie procesu wypadania włosów,
  • zagęszczenie włosów i jednocześnie pielęgnacja skóry głowy.

Przeciwskazania

  • choroba nowotworowa
  • stan zapalny okolicy skóry głowy
  • otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy
  • ciąża i okres karmienia piersią

Zalecana częstotliwość

Kompletna procedura zabiegowa obejmuje cykl 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia kuracji. Zabieg rekomendowany jest dla kobiet i mężczyzn w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu. To pierwszy preparat dający tak spektakularne efekty. Dla powodzenia procesu leczenia, w trakcie trwania kuracji wskazane jest nie spożywanie alkoholu – nawet w niewielkich ilościach.


Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu mezoterapii skóry głowy w Lublinie – DR.CYJ Hair Filler, zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem. W naszej ofercie obecna jest również mezoterapia igłowa preparatem NCTF.