Kosmetologia
Sprawdź cenę

Observ® 520x

Klinika Geneo w Lublinie i diagnostyka skóry Observ 520x – to połączenie stanowiące niezawodny sposób na kompleksowe zbadanie cery i poznanie jej mocnych oraz słabych stron.

Opis zabiegu Observ® 520x

Dokładna analiza przeprowadzana przy pięciu różnych trybach naświetlania pozwala stworzyć dokładny, indywidualny plan działania, sprawniej przygotować się do zabiegu i trafniej odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania dotyczące pielęgnacji czy możliwych problemów. Observ 520x to urządzenie do dokładnej diagnostyki skóry, które jest podstawą w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej.

Observ 520x w Lublinie – opis zabiegu w klinice Geneo

Klinika Geneo oferuje diagnostykę urządzeniem Observ 520 jako kompleksową samodzielną usługę, przekazując pacjentowi dokładne dane na temat jego cery.

Przed każdym zabiegiem w Geneo badanie to jest darmowe – pomaga przygotować indywidualne podejście do skóry pacjenta oraz pozwala na monitorowanie zmian dzięki porównaniu zdjęć przed i po.

Dlaczego warto zdecydować się na badanie skóry?

Przed skorzystaniem z jakiegokolwiek zabiegu wpływającego na stan skóry, również tych nieinwazyjnych, warto skorzystać z dokładnej analizy skóry urządzeniem Observ 520x z kilku powodów:

 • Dokładne zrozumienie problemu – dzięki szczegółowemu obrazowi, jaki można uzyskać podczas badania, specjaliści mogą lepiej ocenić, jaki zabieg będzie najlepszy w konkretnym przypadku, dokładnie przygotować się do działania i przedstawić możliwe efekty.
 • Dostrzeżenie potencjalnych przeciwwskazań – jeżeli pacjent nie jest świadomy, że stan skóry wyklucza go z poddania się wybranemu zabiegowi, Observ 520 pozwala to zauważyć i pozwolić na wyleczenie cery – bez tego po zabiegu mogłyby wystąpić niepożądane komplikacje.
 • Możliwość wykrycia niewidocznych problemów skórnych – bardzo często różne choroby dotykające skórę nie są jeszcze widoczne gołym okiem, ale specjalista korzystający z urządzenia Observ520x może taki stan wykryć i pomóc dobrać odpowiednie leczenie, które pozwoli pozbyć się problemu zanim rozwinie się on w coś większego.

W Geneo Clinic wykonujemy między innymi zabieg PRO XN.

Instagram photo 1
Observ® 520x Wskazania
 • Trądzik
 • Zmarszczki
 • Zaburzenia pigmentacji
 • Zaczerwienienie, rumień
 • Sucha skóra

Szczegóły zabiegu

Działanie i rodzaje analizy

Urządzenie posiada 5 trybów analizy skóry dzięki którym możemy całościowo podejść do analizy wielu problemów skórnych:

Tryb światła dziennego – rysy twarzy równomiernie oświetlone, brak cieni. W tym trybie odbywa się wstępna ocena potrzeb skóry.

Tryb polaryzacji krzyżowej – szczegółowa wizualizacja zmian barwnikowych, naczyniowych oraz stanów zapalnych w głębszych warstwach skóry.
 
Tryb polaryzacji równoległej – analiza struktury porów, głębokości zmarszczek i zaskórników.
 
Tryb światła UV – wizualizacja zmian ukrytych w głębszych warstwach skóry.
 
Tryb lampy Wood’a – analiza zaburzeń wydzielania sebum oraz pracy gruczołów łojowych. Diagnoza ewentualnej grzybicy.

Urządzenie jest wyposażone w opatentowany system ustawienia twarzy

FPS – Face Positioning System, dzięki któremu ułożenie głowy będzie niemalże idealne za każdym razem.

Występuje możliwość zrobienia zdjęć pod różnym kątem dzięki zainstalowanemu podbródkowi umożliwiającemu pozycjonowanie twarzy w 5 pozycjach:

 1. pozycja pod kątem 90° lewa strona
 2. pozycja pod kątem 40° lewa strona
 3. pozycja na wprost
 4. pozycja pod kątem 90° prawa strona
 5. pozycja pod kątem 40° prawa strona

UWAGA!

W naszej klinice analiza skóry odbywa się bezpłatnie przed każdym zabiegiem kosmetologicznym.