P

Peelingi medyczne

Pożegnaj niedoskonałości dzięki peelingom chemicznym.

Geneo to ekskluzywna klinika medycyny estetycznej, w której spełniamy marzenia o pięknym wyglądzie i zdrowym ciele, oferując naszym Klientom niezapomniane chwile relaksu. Jednym ze światowych trendów, które są uwielbiane przez odwiedzające nas osoby, jest peeling chemiczny, czyli bezpieczny, skuteczny i innowacyjny sposób na gładką, dogłębnie oczyszczoną, młodą i piękną skórę. Jeśli więc borykasz się z problemem wiecznie zmęczonej, szarej oraz matowej cery, peeling medyczny jest oczywistą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Peeling medyczny, Lublin, Geneo Clinc – jak działa?

Wiesz, że nawet niska jakość snu, stres czy źle dobrana dieta mogą być przyczyną Twoich problemów z cerą? Jeśli chcesz przyspieszyć odnowę skóry i poprawić niemal natychmiast jej kondycję, skorzystaj z możliwości, jakie dają peelingi chemiczne. Lublin, a w nim Geneo Clinic, to miejsce, w którym o oczyszczaniu skóry wiemy niemal wszystko. Peelingi medyczne polegają na nałożeniu na skórę (można stosować je zarówno na twarzy, jak i na reszcie ciała) specjalnych substancji, które przyspieszają złuszczanie i regenerację naskórka oraz skóry właściwej.

Nasz profesjonalny zespół kosmetologów zawsze doradzi Ci, z jakiego rodzaju peelingu skorzystać, jakie substancje czynne będą najbardziej sprzyjające dla Twojej skóry, oraz jakie stężenie odpowiedniego kwasu wpłynie na Twoją skórę najlepiej. Działamy zarówno złuszczająco, jak i przeciwzapalnie, chcąc pomagać naszym Klientom na wszystkich obszarach. Z peelingów medycznych w Lublinie możesz korzystać cały rok, niezależnie od pogody, a także w obrębie wszystkich partii ciała. Nie obawiaj się bólu – peelingi najczęściej są całkowicie bezbolesne, a do tego gwarantują szybkie efekty, które zobaczysz już po pierwszym zabiegu.

Jaki peeling medyczny lub chemiczny wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór peelingów do różnych typów cery. Detoxifying pore treatment doskonale sprawdzi się u osób z problemami trądzikowymi, z cerą tłustą i skłonną do wyprysków. Peelingi, w których stosujemy kwas PCA, będą idealne do skóry delikatnej, jasnej, wrażliwej; mandelic acid peel 30% hamuje starzenie i pomaga w przypadku zmian pigmentacyjnych, a lactic acid peel 30% pozostawia skórę cudownie nawilżoną, miękką, świetlistą i nawodnioną. Peeling chemiczny w Lublinie w Geneo Clinic, to doskonały sposób na odświeżenie i odbudowę skóry.

Peelingi medyczne
Zobacz listę zabiegów
Peelingi medyczne