Kosmetologia
Sprawdź cenę

VIVACE

Zasługujesz na to, co najlepsze. VIVACE to odpowiedź na potrzeby Twojej skóry!

Opis zabiegu VIVACE

Zabieg frakcyjnej RF mikroigłowej działa na wszystkie warstwy skóry, dzięki czemu uwalnia naturalne procesy naprawcze i skutecznie pomaga na wiele problemów skórnych. Już nie musisz wybierać pomiędzy inwazyjnością zabiegu, a jego skutecznością. Zabieg ten daje doskonałe rezultaty, przy minimalnej inwazyjności. Efekt zagęszczenia skóry można porównać z tym, jaki uzyskuje się przy zastosowaniu lasera frakcyjnego CO 2.

Zabieg trwa od 1 do 2 godzin, a poprzedza go procedura przygotowawcza, w trakcie której obszar zabiegowy jest znieczulany kremem. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od powierzchni zabiegowej, która będzie poddana terapii. Zabieg jest w pełni bezpieczny, o minimalnej inwazyjności i pozwala na powrót do codziennej aktywności już po kilku godzinach po zabiegu. Może być wykonywany przez cały rok, bez względu na intensywność nasłonecznienia.

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
VIVACE Wskazania
  • Wygładzanie powierzchni skóry
  • Lifting i rewitalizacja górnej powieki
  • Spłycenie i redukcja zmarszczek
  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcja blizn potrądzikowych
  • Usuwanie rozstępów
  • Poprawa owalu twarzy
  • Poprawa jakości i napięcia skóry

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Aby efekty były optymalne, zaleca się odbycie serii zabiegów, w liczbie 4, przy zachowaniu odstępu czasu co 4 tygodnie. Po takiej serii zabiegów uzyskuje się najlepsze i długotrwałe efekty. Po zabiegu VIVACE Pacjent nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jego skóra jest jedynie lekko zaczerwieniona. Objaw ten znika po około 3 do 4 godzin. Natychmiast odczuwany jest tak zwany efekt liftingu, czyli napięcia skóry.
Duża precyzja w trakcie zabiegu pozwala na likwidację zmian potrądzikowych, blizn i rozstępów. Jeżeli nawet najszerszy rozstęp posiada jeszcze kolagen, RF mikroigłowa sobie z nim poradzi, niezależnie od miejsca jego występowania.

Spodziewane efekty

Napięcie skóry! Redukcja blizn i rozstępów. Poprawa owalu twarzy! Efekt liftingu! Efektami zabiegu częściowo można cieszyć się zaraz po jego zakończeniu – skóra jest wyraźnie bardziej napięta, gładsza i młodsza. Jednak pełne spektrum efektów widoczne jest po upływie od 2 do 6 miesięcy, po odbyciu 4 zabiegów. Oczekiwanie nagrodzone jest długotrwałym efektem, który jest potwierdzony badaniami klinicznymi i utrzymuje się minimum 3 lata. Po około roku rekomendujemy wykonanie 1 zabiegu przypominającego. VIVACE to najskuteczniejsza odpowiedź na wymagające potrzeby skóry, poznaj jej wyjątkową moc!

Zobacz video