Z

ZO SKIN HEALTH

Kilka słów o marce ZO ® SKIN SKIN HEALTH

 
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm  i peeling Blue Peel, co pozwoliło mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert  w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata.  
 

Kariera Dr Zein'a Obagi

W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków  i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji  
i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Zein Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health. 
 
ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry. Są to zastosowania  o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa. 
 

Kosmetyki Getting Skin Ready 

Marka ZO Skin Health pod kierunkiem Dr. Obagi stworzyła linię Getting Skin Ready, która odpowiada za prawidłowe przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji. Obejmuje trzy podstawowe kroki: oczyszczanie, eksfoliację i tonizację/kontrolę sebum. GSR stanowi kluczowy krok w każdym protokole pielęgnacyjnym ZO, przywracając prawidłowe funkcjonowanie skóry i przygotowując ją do aktywnego etapu pielęgnacji. 
 
Zaciekawił Cię ten wpis? Zobacz czym są bandaże AROSHA!

ZO SKIN HEALTH
ZO SKIN HEALTH