Kosmetologia
Sprawdź cenę

Geneo

Oczyszczanie, rozświetlanie, odżywianie! Zapewnij swojej skórze młody wygląd!

Opis zabiegu Geneo

Czym charakteryzuje się zabieg Geneo? Tym, co wyróżnia go wśród innych zabiegów kosmetologicznych, jest nietypowe połączenie uniwersalności z maksymalną personalizacją: Geneo polega bowiem na pobudzeniu naturalnych funkcji regeneracyjnych organizmu za pomocą trzech specjalistycznych technologii. Każda z nich skupia się na innych aspektach zdrowia skóry i to z nich możesz skomponować swój własny zabieg – to, czy skorzystasz z jednej, dwóch czy trzech technologii, zależy wyłącznie od Twoich oczekiwań i potrzeb. 

Technologie Geneo – zabieg dostosowany do Ciebie

 • Aplikator Geneo Tripollar RF – zabieg polega na zastosowaniu bezpiecznego dla skóry ciepła, które pobudza naturalne procesy przebudowy włókien kolagenowych oraz produkcji elastyny. Daje efekt liftingu, wygładza zmarszczki, zwiększa sprężystość skóry i opóźnia jej starzenie.
 • Aplikator OxyGeneo – działa na trzech płaszczyznach. Głęboko dotlenia skórę, pobudzając krążenie i przyspieszając naturalne procesy. Następnie złuszcza martwy naskórek, aby usunąć zbędną warstwę skóry i pobudzić produkcję nowych komórek. Dodatkowo zwiększa wchłanianie składników odżywczych przez skórę, co wzmacnia efekt zabiegu i skuteczność stosowanych na co dzień kosmetyków.
 • Aplikator Ultrasound – wprowadza pod skórę fale ultradźwiękowe, które pobudzają struktury do naturalnej odbudowy i regeneracji, dając efekt rewitalizacji.

W naszej klinice w Lublinie Geneo to zabieg, który można wykonać w formie 3w1. MicroBubble Technology wykorzystuje wszystkie trzy aplikatory, pozwalając na skorzystanie ze wszystkich odnawiających właściwości podczas jednej wizyty.

Zabieg Geneo w Lublinie – jak się przygotować?

Nie musisz rezerwować sobie długich godzin, ponieważ Geneo zabieg w Lublinie jest przeprowadzany sprawnie i szybko, dzięki czemu oszczędzisz czas przy maksymalnie zadowalającym efekcie. Już jedna wizyta przynosi widoczny efekt (choć zalecamy korzystać z dobrodziejstw Geneo regularnie!), a jako że zabieg jest nieinwazyjny i polega na pobudzeniu naturalnych procesów, nie wymaga rekonwalescencji, więc zaraz po wyjściu z gabinetu możesz kontynuować swój dzień bez jakichkolwiek zmian czy ograniczeń. Okres przed zabiegiem również nie jest wymagający – wystarczy, że pojawisz się w naszym gabinecie, a profesjonaliści zajmą się należycie Twoją cerą.

Dzięki zabiegowi Geneo skóra Twojej twarzy przejdzie odnowę w zgodzie z naturą, a Ty uzyskasz efekt młodszej, świeższej i naturalnie wyglądającej skóry. Połączenie trzech, klinicznie sprawdzonych technologii: Tripollar RF, Oxygeneo i Ultrasound, gwarantuje odbudowę i odnowienie skóry poprzez pobudzanie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

W naszej ofercie znajduje się też fala akustyczna Storz – sprawdź!

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Geneo Wskazania
 • ODMŁADZANIE
 • ROZŚWIETLENIE
 • TRĄDZIK
 • PRZEBARWIENIA
 • NAWILŻENIE
 • WYRÓWNANIE KOLORYTU SKÓRY
 • POPRAWA STRUKTURY SKÓRY
 • ZŁUSZCZENIE ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA
 • UJĘDRNIENIE I LIFTING

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Jest to błyskawiczny i bezpieczny zabieg pielęgnacyjny, który wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu, w celu odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Geneo składa się z trzech aplikatorów oferujących wyjątkowe zalety trzech skutecznych technologii.
Aplikator Geneo Tripollar RF pobudza procesy naturalnej przebudowy i odbudowy struktury włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ten polega na zastosowaniu delikatnego ciepła w warstwach skóry, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne, a skóra uzyskuje efekt liftingu.
Aplikator OxyGeneo zapewnia potrójny efekt naturalnego dotlenienia, złuszczania i wchłaniania aktywnych składników – już po pierwszym zabiegu.
Aplikator Ultrasound wprowadzając fale ultradźwiękowe do skóry pozwala na jej odbudowę i rewitalizację.
MicroBubble Technology to ekspresowa pielęgnacja 3w1, która jednocześnie zapewnia trzy efekty pielęgnacyjne: dotlenienie skóry, złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka, wchłanianie składników rewitalizujących skórę.

Spodziewane efekty

Młody, świeży i promienny wygląd skóry twarzy!
Zabiegi Geneo są odpowiednie dla każdego typu cery i karnacji skóry. Pielęgnacja w błyskawiczny i widoczny sposób poprawia stan jakości skóry i sprawia, że twarz wygląda młodziej i świeżej. Odpowiednio dobrany aplikator pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb skóry i otrzymanie oczekiwanego rezultatu.

Zobacz video