Sprawdź cenę

Geneo

Oczyszczanie, rozświetlanie, odżywianie! Zapewnij swojej skórze młody wygląd!

Opis zabiegu Geneo

Dzięki Geneo skóra Twojej twarzy przejdzie odnowę w zgodzie z naturą, a Ty uzyskasz efekt młodszej, świeższej i naturalnie wyglądającej skóry. Połączenie trzech, klinicznie sprawdzonych technologii: Tripollar RF, Oxygeneo i Ultrasound, gwarantuje odbudowę i odnowienie skóry poprzez pobudzanie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

Geneo wyposażone jest w 3 aplikatory oferujące zalety trzech technologii, dlatego poprzez zabieg 3w1 można uzyskać efekt odbudowy skóry, rewitalizacji oraz odmłodzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb Twojej skóry zabieg można przeprowadzić w oparciu o trzy technologie lub wykorzystać tylko te, które odpowiadają konkretnym potrzebom skóry. Efekty rozjaśniania, odmładzania, oczyszczania, poprawa kolorytu skóry, redukcja drobnych zmarszczek-spektrum działania trzech technologii Geneo jest wszechstronny, a co ważniejsze wyjątkowo skuteczny.

Kosmetologia
Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Geneo Wskazania
  • ODMŁADZANIE
  • ROZŚWIETLENIE
  • TRĄDZIK
  • PRZEBARWIENIA
  • NAWILŻENIE
  • WYRÓWNANIE KOLORYTU SKÓRY
  • POPRAWA STRUKTURY SKÓRY
  • ZŁUSZCZENIE ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA
  • UJĘDRNIENIE I LIFTING

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Jest to błyskawiczny i bezpieczny zabieg pielęgnacyjny, który wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu, w celu odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Geneo składa się z trzech aplikatorów oferujących wyjątkowe zalety trzech skutecznych technologii.
Aplikator Geneo Tripollar RF pobudza procesy naturalnej przebudowy i odbudowy struktury włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ten polega na zastosowaniu delikatnego ciepła w warstwach skóry, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne, a skóra uzyskuje efekt liftingu.
Aplikator OxyGeneo zapewnia potrójny efekt naturalnego dotlenienia, złuszczania i wchłaniania aktywnych składników – już po pierwszym zabiegu.
Aplikator Ultrasound wprowadzając fale ultradźwiękowe do skóry pozwala na jej odbudowę i rewitalizację.
MicroBubble Technology to ekspresowa pielęgnacja 3w1, która jednocześnie zapewnia trzy efekty pielęgnacyjne: dotlenienie skóry, złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka, wchłanianie składników rewitalizujących skórę.

Spodziewane efekty

Młody, świeży i promienny wygląd skóry twarzy!
Zabiegi Geneo są odpowiednie dla każdego typu cery i karnacji skóry. Pielęgnacja w błyskawiczny i widoczny sposób poprawia stan jakości skóry i sprawia, że twarz wygląda młodziej i świeżej. Odpowiednio dobrany aplikator pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb skóry i otrzymanie oczekiwanego rezultatu.

Zobacz video