Kosmetologia
Sprawdź cenę

Storz (fala akustyczna)

Fala akustyczna kontra cellulit i oporny tłuszcz. Celne uderzenie i absolutna wygrana!

Opis zabiegu Storz (fala akustyczna)

Storz Medical to rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego rozwiązania na niedoskonałości skóry, takie jak cellulit, zmarszczki czy miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Fala akustyczna celnie trafia w samo sedno problemu i rozwiązuje go, pozostawiając skórę gładką i jędrną oraz modelując wybrane partie ciała, m.in. pośladki, brzuch, uda, łydki, ramiona. 

Czy wiesz, że w medycynie estetycznej świetnie sprawdza się wykorzystanie dźwięku? Brzmi nietypowo, jednak tak jak w laseroterapii używane jest światło, tak dźwięk ma swoje zastosowanie na przykład w zabiegach falą akustyczną Storz. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu fal można odmłodzić skórę, dodać jej elastyczności i uzyskać zachwycający wygląd – a to wszystko zupełnie bezinwazyjnie!

Jak wygląda zabieg fali akustycznej w Lublinie?

W Geneo Clinic zabieg falą akustyczną wykonujemy wysokiej jakości sprzętem Storz Medical. Generuje on fale dźwiękowe o specjalnej długości, które wpływają na skórę i tkanki głębsze. Podczas zabiegu nakłada się na skórę specjalny żel, który ułatwia właściwe rozprowadzenie dźwięku pod skórą, a przy tym przyjemnie koi i relaksuje. Następnie emitowane przez sprzęt fale akustyczne o wysokiej częstotliwości oddziałują na komórki skóry, poprawiając mikrokrążenie, dotleniając tkanki, przyspieszając procesy regeneracyjne i wygładzając powierzchnię.

Zabieg Storz (w Lublinie skorzystasz z niego np. w Geneo Clinic) jest w pełni nieinwazyjny – nie doprowadza do uszkodzeń tkanki ani podrażnień, dzięki czemu nie wymaga przeznaczenia czasu na późniejszą rekonwalescencję. To sprawia również, że lista przeciwwskazań do zabiegu jest krótka – prawie każdy może się na niego zdecydować. Już jeden zabieg może dać pożądany efekt, ale warto mieć na uwadze, że – w zależności od stanu skóry – do osiągnięcia wymarzonych rezultatów może być konieczna seria wizyt w gabinecie. Przez kilka dni po skorzystaniu z zabiegu falami akustycznymi zalecamy stosować profesjonalne nawilżające kosmetyki, które wyeksponują efekt i pozwolą go zatrzymać na dłużej.

Dla kogo zabieg Storz? Nastaw się na efekty!

Lublin – fala akustyczna to zabieg, który największe efekty daje na skórze z dużą ilością cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Zapisz się na zabieg, jeśli chcesz osiągnąć: 

  • wygładzenie cellulitu – komórki tłuszczowe potraktowane mechanicznym działaniem fal akustycznych rozbijają się i rozprowadzają równomiernie pod skórą, dając efekt wygładzenia;
  • redukowanie tkanki tłuszczowej – komórki tłuszczowe mogą ulec rozpadowi i dalszemu usunięciu z organizmu, dzięki czemu zmniejszy się ich ilość;
  • redukcja obwodu ciała i wymodelowanie sylwetki – wygładzona, ujędrniona skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej to efekt, do którego stworzony jest zabieg falą akustyczną Storz Medical;
  • redukcja zmarszczek – z zabiegu można skorzystać także w miejscach, w których chcemy wzmocnić elastyczność skóry i pozbyć się istniejących już zmarszczek lub zapobiec ich powstawaniu.

Sprawdź też masaż wyszczuplający dostępny w ofercie.

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Storz (fala akustyczna) Wskazania
  • redukcja cellulitu
  • wygładzenie skóry
  • modelowanie sylwetki
  • redukcja obwodu ciała
  • ujędrnianie skóry
  • redukcja zmarszczek

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Zabieg falą akustyczna jest nieinwazyjny i nadaje się do wszystkich typów skóry. Jest bezpieczny i nieinwazyjny, a co za tym idzie, Pacjent nie wymaga rekonwalescencji po zabiegu, a jego skóra nie zostaje uszkodzona. Indywidualny stan skóry i nasilenie problemu decyduje o przebiegu zabiegu, podczas którego emitowane z wysoką częstotliwością fale akustyczne stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem specjalnej głowicy opatentowanej przez firmę Storz, która wykorzystuje technologię fali akustycznej. Podczas zabiegu między skórą, a końcówką urządzenia nakładana jest warstwa żelu, który pozwala na właściwe przenikanie fali do tkanki tłuszczowej.

Spodziewane efekty

Modelowanie sylwetki. Redukcja tkanki tłuszczowej. Poprawa jędrności skóry. Stymulacja mięśni! Technologia Storz Medical to wybór szerokiego grona Pacjentów, którzy stawiają na nieinwazyjne i skuteczne rozwiązania w walce z niedoskonałościami. Fale akustyczne nie tylko redukują cellulit nawet w jego bardzo zaawansowanym stadium, ale także zapobiegają jego powstawaniu! Zabieg wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w organizmie, w celu stymulowania skóry do odnowy i ujędrnienia oraz redukcji tkanki tłuszczowej. W zależności od stopnia nasilenia problemu zaleca się przeprowadzenie serii

Zobacz video