Sprawdź cenę

Storz (fala akustyczna)

Fala akustyczna kontra cellulit i oporny tłuszcz. Celne uderzenie i absolutna wygrana!

Opis zabiegu Storz (fala akustyczna)

Storz Medical to rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego rozwiązania na niedoskonałości skóry, takie jak cellulit, zmarszczki czy miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Fala akustyczna celnie trafia w samo sedno problemu i rozwiązuje go, pozostawiając skórę gładką i jędrną oraz modelując wybrane partie ciała, m.in. pośladki, brzuch, uda, łydki, ramiona.  Jak działa fala akustyczna w walce z cellulitem? Stymuluje tkankę mechanicznie, poprawia mikrokrążenie oraz wygładza skórę. Równie dobrze fala akustyczna uderza w małe i średnie zapasy tłuszczu, które gromadzą się w określonych częściach ciała. Efektem jej działań jest redukcja podskórnej warstwy tłuszczu oraz zmniejszenie obwodu ciała. Technologia ta pozwala także  skutecznie zwiększyć elastyczność skóry, jej jędrność oraz poprawić mikrokrążenie. Fale akustyczne to prawdziwy sojusznik w walce o wymarzony stan Twojej skóry!

Kosmetologia
Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Storz (fala akustyczna) Wskazania
  • redukcja cellulitu
  • wygładzenie skóry
  • modelowanie sylwetki
  • redukcja obwodu ciała
  • ujędrnianie skóry
  • redukcja zmarszczek

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Zabieg falą akustyczna jest nieinwazyjny i nadaje się do wszystkich typów skóry. Jest bezpieczny i nieinwazyjny, a co za tym idzie, Pacjent nie wymaga rekonwalescencji po zabiegu, a jego skóra nie zostaje uszkodzona. Indywidualny stan skóry i nasilenie problemu decyduje o przebiegu zabiegu, podczas którego emitowane z wysoką częstotliwością fale akustyczne stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem specjalnej głowicy opatentowanej przez firmę Storz, która wykorzystuje technologię fali akustycznej. Podczas zabiegu między skórą, a końcówką urządzenia nakładana jest warstwa żelu, który pozwala na właściwe przenikanie fali do tkanki tłuszczowej.

Spodziewane efekty

Modelowanie sylwetki. Redukcja tkanki tłuszczowej. Poprawa jędrności skóry. Stymulacja mięśni! Technologia Storz Medical to wybór szerokiego grona Pacjentów, którzy stawiają na nieinwazyjne i skuteczne rozwiązania w walce z niedoskonałościami. Fale akustyczne nie tylko redukują cellulit nawet w jego bardzo zaawansowanym stadium, ale także zapobiegają jego powstawaniu! Zabieg wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w organizmie, w celu stymulowania skóry do odnowy i ujędrnienia oraz redukcji tkanki tłuszczowej. W zależności od stopnia nasilenia problemu zaleca się przeprowadzenie serii

Zobacz video