Medycyna estetyczna
Sprawdź cenę

Kwas hialuronowy

Słynna już w kosmetologii (i nie tylko!) makrocząsteczka o niesamowicie prostej budowie i skutecznym działaniu, która pozwala odmłodzić skórę, wyrównać jej strukturę i zapewnić zdrową, naturalną jędrność – HA nie przestaje zaskakiwać. Aplikacja kwasu hialuronowego na twarz – bo o nim tu mowa – potrafi odmienić cerę i podnieść pewność siebie. Jeśli jeszcze nie jesteś pewna, czy to zabieg dla Ciebie – opowiemy Ci o nim wszystko, co chciałabyś wiedzieć przed decyzją.

Opis zabiegu Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy Lublin – w Geneo Clinic dobrze wiemy, co robimy!

Kwas hialuronowy (HA) należy do grupy polisacharydów. Jest naturalnym, występującym w organizmie człowieka biopolimerem, którego wykorzystanie w medycynie i kosmetologii bada się już od niemal stu lat – właśnie dlatego powiększanie ust kwasem hialuronowym czy inne zabiegi z jego wykorzystaniem są bardzo bezpieczne i niosą ze sobą niskie ryzyko komplikacji. W rękach profesjonalistów, takich jak specjaliści z Geneo Clinic, nie masz się o co martwić – zadbamy o Twój komfort na każdym etapie zabiegu i poinformujemy dokładnie, jak dbać o siebie po jego zakończeniu.

Dlaczego warto stosować kwas hialuronowy?

Jakie są zalety zabiegu z wykorzystaniem HA? Pokażmy to na przykładzie jednego z najpopularniejszych (nie bez powodu) zabiegów, jakim jest kwas hialuronowy pod oczy. Nasze klientki decydują się na niego między innymi ze względu na bogactwo zastosowań i delikatność działania kwasu. Pozwala on podnieść opadające kąciki oczu, modeluje łuk brwiowy, niweluje opadającą dolną powiekę i worki pod oczami – a co najważniejsze może być całkowicie bezpiecznie stosowany właśnie w okolicach oczu, niezwykle wrażliwych na wiele zabiegów.

Co więcej, działania z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie wymagają okresu rekonwalescencji – oczywiście musisz na siebie uważać, ale po wizycie u kosmetologa nie czeka Cię seria leków przeciwbólowych ani konieczność wzięcia wolnego w pracy.

Zabieg kwas hialuronowym pozwala dokonać korekty zmarszczek (zarówno na twarzy, jak i na szyi), wymodelować policzki, nos czy podbródek. Ma też dość krótki czas półtrwania, co dla wielu osób jest zaletą, a w przypadku zmiany decyzji nie ma problemu z usunięciem otrzymanych efektów.

Jeśli interesuje Cię kwas hialuronowy na twarz w Lublinie, zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz umówić się też na inne zabiegi, np. masaże lub terapię Geneo.