Epilacja (depilacja laserowa)
Sprawdź cenę

Laser Deka Motus AX

Laser Motus AX to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, idealny do trwałej epilacji nawet jasnych i cienkich włosków.

Opis zabiegu Laser Deka Motus AX

Motus AX włoskiej marki Deka to laser aleksandrytowy do usuwania owłosienia. Wykorzystana w laserze fala o długości 755 nm ma wysoką absorpcję w melaninie, co jest kluczowe w zabiegach depilacji laserowej.

Laser Motus AX  wyposażony jest w nowoczesną technologię MoveoTM, opierającą się na prostych, szybkich ruchach wykonywanych na obszarach zabiegowych przy użyciu szafirowej końcówki o rozmiarze 20 mm.

Praca w trybie MoveoTM powoduje stopniowe nagrzewanie, prowadząc do zniszczenia włosów w sposób bezbolesny i wygodny dla pacjenta. Na komfort zabiegu wpływa również wbudowany zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry. Szafirowa końcówka jest schładzana do temperatury 15°C.

Epilacja laserowa, zwłaszcza ta laserem Motus w Lublinie to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju włosa i kolorytu skóry, ponieważ zastosowanie odpowiedniej wiązki laserowej przy jednocześnie wysokiej mocy i krótkiej długości impulsu jest całkowicie bezpieczne dla skóry.

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Zalety - Laser Motus Lublin

  • Innowacyjny system MoveoTM – zapewniający maksymalną skuteczność przy komforcie i bezpieczeństwie zabiegu
  • Skuteczny dla cienkich i jasnych włosów
  • Wysoka moc szczytowa – ponad 6000 W
  • Możliwość wyboru krótkich impulsów (do 2 ms)
  • Zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry
  • Całkowicie bezbolesny