Epilacja (depilacja laserowa)
Sprawdź cenę

Thunder

Zapomnij o zbędnym owłosieniu!
Pokochaj gładką, jędrną i odmłodzoną skórę!

Opis zabiegu Thunder

Thunder MT to najnowszy laser firmy Quanta System, który zapewnia najwyższe standardy wśród technologii laserowej epilacji! To prawdziwy pogromca zbędnego owłosienia! To właśnie za jego pomocą przeprowadzany jest zabieg Thunder Laser depilacja. Sercem urządzenia są fale laserowe: aleksandrytowa i neodymowo-yagowa, które mogą łączyć siły, w celu uzyskania optymalnych efektów. Mogą one być stosowane oddzielnie, razem lub jedna po drugiej, co daje niesamowite możliwości zabiegowe oraz wysoką skuteczność terapii. Ich niespotykana moc pozwala na uzyskanie fenomenalnych efektów usuwania zbędnego owłosienia. Efekty po zabiegu Thunder Laser są natychmiastowe i długotrwałe, a precyzję gwarantuje głowica Optimized oraz skaner OptiScan TH.

Głowica pozwala na bardziej równomierne naświetlanie obszaru zabiegowego, a skaner na automatyczną i równomierną aplikację energii lasera, także na dużych obszarach zabiegowych. Zintegrowany system chłodzenia Zimmer zapewnia bezpieczeństwo i komfort w trakcie zabiegu.

Zakres działania urządzenia obejmuje także odmładzanie skóry, redukcję przebarwień i zmian naczyniowych. Koniecznie sprawdź też oferowane przez nas zabiegi na modelowanie sylwetki.

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Thunder Wskazania
  • Usuwanie zbędnego owłosienia
  • Redukcja przebarwień
  • Leczenie zmian naczyniowych
  • Ujędrnienie skóry
  • Odmładzanie skóry
  • Poprawa napięcia, struktury i kolorytu skóry

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Jest to najszybszy i najskuteczniejszy laser do epilacji, który zapewnia trwałe i błyskawiczne efekty. Thunder MT to najszybszy i najmocniejszy na świecie laser do epilacji! Swoich konkurentów pozostawia daleko w tyle, zarówno jeżeli chodzi o czas zabiegu, jak i jego efekty. Urządzenie wykorzystuje falę aleksandrytową oraz neodymowo-yagową, które są najlepszymi falami do epilacji, ponieważ w trakcie jednego naświetlania niszczą zarówno łodygę, jak i cebulkę włosa. Thunder MT jest niezastąpiony także w epilacji dużych obszarów ciała. Zastosowana technologia pozwala idealnie dostosować zabieg Laser Thunder depilacja do fototypu i koloru włosów Pacjenta, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i skuteczność terapii.

Wykorzystane w Thunder MT fale są niezwykle skuteczne także w stymulacji kolagenu, zabiegach naczyniowych oraz redukcji przebarwień. Fale o długości 755 nm oraz 1064 nm celnie trafiają w problem i rozwiązują go!

Spodziewane efekty

Gładkie ciało bez zbędnego owłosienia! Odmłodzona i jędrna skóra, bez zmian naczyniowych i przebarwień.
Thunder MT dostosowuje się do potrzeb Pacjenta, dzięki czemu efekty zabiegów są imponujące!

W epilacji nie ma sobie równych na całym świecie! W wyniku zabiegu otrzymujemy trwały i szybki efekt, a sam zabieg wyróżnia się niezwykłą precyzją. Skóra pozostaje aksamitna i bez zbędnego owłosienia! Maksymalne efekty po błyskawicznym zabiegu to wizytówka Thunder MT. Także zabieg Thunder Laser Lublin, połączony z redukcją przebarwień i zmian naczyniowych zyskał zaufanie Pacjentów na całym świecie, dzięki swojej niezwykłej skuteczności oraz bezpieczeństwie.

Zobacz video