Masaże
Sprawdź cenę

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny całego ciała to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu fizjoterapii i odnowy biologicznej. Oferujemy go również w Lublinie.

Opis zabiegu Masaż klasyczny

Lublin i masaż klasyczny ciała dla każdego 

Chcesz się odprężyć po męczącym dniu? A może czujesz dokuczliwe bóle mięśni? W obu tych przypadkach pomóc może Ci całościowy lub częściowy klasyczny masaż, który jest z jednym z najczęściej wybieranych zabiegów fizjoterapeutycznych. Nic dziwnego! Posiada on mnóstwo zalet i może być wykonywany przy użyciu różnych technik, co pozwala na doskonałe dopasowanie jego przebiegu do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Generalnie masaż klasyczny pomaga zredukować napięcie w mięśniach, a także znacznie zmniejszyć dolegliwości bólowe, które możesz odczuwać w kręgosłupie, stawach czy też tkankach miękkich. Jest również świetnym sposobem na dodatkowe wspieranie leczenia urazów narządu ruchu. Warto podkreślić, że masaż klasyczny całego ciała wpływa pozytywnie nie tylko na Twoje samopoczucie, ale także i na wygląd i stan skóry. Regularne zabiegi wiążą się z ujędrnieniem i wymodelowaniem sylwetki oraz wygładzeniem i odżywieniem ciała. 

Zadbaj o swoje zdrowie dzięki klasycznemu masażowi

Masaż klasyczny całego ciała to jeden z najbardziej uniwersalnych zabiegów, co też przekłada się na jego popularność. Zawsze dbamy o to, by zespół Geneo Clinic dopasowywał przebieg masażu do aktualnego stanu zdrowia oraz indywidualnych potrzeb każdego z naszych pacjentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty oraz zapewnić zadowolenie klienta z zabiegu. Jak każdy masaż, również i ten zabieg, pomoże Ci się zrelaksować po ciężkim dniu oraz pozwoli, chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Jeśli chcesz odkryć wszystkie zalety masażu klasycznego w Lublinie, odwiedź naszą Klinikę Medycyny Estetycznej i powierz się w ręce naszych specjalistów! Warto podkreślić, że masaż klasyczny całego ciała w Lublinie to tylko jedna z wielu pozycji w naszej ofercie. Dla klientów Geneo Clinic przygotowaliśmy mnóstwo zabiegów, które pomogą Ci się odprężyć, osiągnąć równowagę ciała i umysłu czy też zadbać o pielęgnację cery i sylwetki. Wymieniamy m.in. masaż twarzy czy masaż na 4 ręce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – wykwalifikowany zespół Kliniki z chęcią zbada Twoje potrzeby i doradzi Ci w wyborze odpowiedniego zabiegu. 

Instagram photo 1
Masaż klasyczny Wskazania
  • Redukcja napięcia mięśniowego
  • Likwidacja dolegliwości bólowych kręgosłupa, tkanek miękkich i stawów
  • Wspomaganie leczenia urazów narządu ruchu
  • Poprawa krążenia

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

W krótkim czasie przynosi bardzo dobre efekty fizjoterapeutyczne, redukuje napięcia mięśniowe i dolegliwości bólowe związane z układem ruchu. W zależności od potrzeb może być wykonywany całościowo lub na poszczególne części ciała. Posiada szereg właściwości zdrowotnych: przyspiesza regenerację, stymuluje układ krążenia oraz metabolizm, poprawia elastyczność mięśni, skóry i więzadeł.

Schemat terapii

W przypadku działania leczniczego polecana jest seria 8-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu. Masaż klasyczny można stosować również jako profilaktykę i przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu i przeciążenia organizmu, minimum 1-2 razy w miesiącu.