Kosmetologia
Sprawdź cenę

Sonoqueen (HIFU / lifting bez skalpela)

Twoja skóra potrzebuje wyjątkowego traktowania! Poczuj się jak bogini i zapewnij jej królewski lifting Sonoqueen!

Opis zabiegu Sonoqueen (HIFU / lifting bez skalpela)

Marzysz o delikatnym liftingu bez skalpela? Geneo Clinic ma dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie – SonoQueen, czyli sprawdzone, godne zaufania urządzenie oparte o technologię HIFU. Dzięki niemu zadbasz o wyjątkową sprężystość i gładkość skóry, pozwalając wydobyć z niej naturalną jędrność i urodę. Zabieg HIFU w Lublinie wykonasz u nas po wcześniejszym umówieniu się na wizytę. Gwarantujemy, że niezawodna obsługa i nowoczesna technologia w połączeniu z empatią oraz profesjonalizmem naszych specjalistów sprawią, że będziesz zadowolona nie tylko z efektów, lecz także z całego zabiegu. Pozwól swojemu ciału na lifting HIFU, który nieinwazyjnie poprawi kondycję Twojej skóry.

HIFU SonoQueen – sprawdzony sposób na nieinwazyjny lifting

Jak działa technologia HIFU SonoQueen? Podczas zabiegu stosujemy specjalny rodzaj ultradźwięków o szczególnie wysokiej częstotliwości. Dzięki temu możliwy jest intensywny lifting i wielowymiarowe, wyjątkowo widoczne ujędrnienie skóry – a to wszystko bez skalpela i jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej, a co za tym idzie – także bez długiej, często bolesnej rekonwalescencji! Zabieg SonoQueen można wykonać zarówno w obrębie twarzy (w tym okolic oczu), jak i reszty ciała – wszędzie tam, gdzie Twoja skóra utraciła swoją sprężystość i młody wygląd.

Lifting ultradźwiękowy w Lublinie – zaufaj Geneo Clinic

W Geneo doskonale wiemy, jak stosować urządzenia HIFU, właśnie takie jak SonoQueen, by wydobyć z nich maksimum korzyści dla Twojego ciała. Energia fal ultradźwiękowych całkowicie bezinwazyjnie przenika przez skórę (aż do trzech warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i wreszcie także powięzi mięśniowej), stymulując produkcję kolagenu oraz elastyny, poprawiając tym samym wygląd skóry poprzez intensyfikację procesów regeneracyjnych. Efekty, które uzyskujesz, stosując SonoQueen, są niezwykle trwałe.

Bezbolesny lifting bez skalpela w Lublinie wykonasz w Geneo Clinic. Zalecamy serię ok. 3 zabiegów przeprowadzanych w odstępie kilku miesięcy. Co ważne, pierwsze efekty zobaczysz niemal od razu, reszta zaś będzie pojawiać się wraz z zachodzącymi procesami regeneracyjnymi w okresie trzech miesięcy po zabiegu.

Zabieg SonoQueen HIFU spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów – spełniając ich marzenia o jędrnej i młodo wyglądającej skórze. Ten królewski dotyk niesie z sobą wyjątkową moc. Jest to szybki, bezbolesny i komfortowy zabieg na twarz i ciało, w którego trakcie następuje wewnątrz skóry proces przebudowy i liftingu. Widoczne ujędrnienie skóry jest możliwe bez stosowania radykalnych metod, dlatego SonoQueen to zdecydowanie „królowa liftingu”.

W Geneo Clinic wykonujemy również Endermolift twarzy.

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Sonoqueen (HIFU / lifting bez skalpela) Wskazania
  • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
  • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
  • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
  • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
  • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
  • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
  • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”
  • Rozświetlenie skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Spowolnienie procesu starzenia skóry

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Dotyk odmłodzenia – tak można określić zabieg SonoQueen, ze względu na jego efektywny, szybki i komfortowy proces. Działanie odbywa się głęboko w skórze, dlatego zewnętrzna warstwa skóry nie ulega uszkodzeniu. Wykorzystywana jest skupiona energia ultradźwiękowa HIFU, która dociera do głębokich warstw skóry, wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia, bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur, czego efektem jest uzyskanie spektakularnego i trwałego liftingu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, może pojawić się jedynie delikatne uczucie ciepła.

Spodziewane efekty

Trwałe napięcie i uniesienie skóry. Efekt wygładzenia i odmłodzenia. SonoQueen zapewnia efekt wielowymiarowy, widoczny już po pierwszym zabiegu, jednak prawdziwa „magia” rozpoczyna się po około 3 miesiącach od zabiegu. Jest to czas, jaki Twoja skóra potrzebuje, aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Skóra Twarzy i ciała po „królewskim liftingu” nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jedynie oczekiwania na finalne rezultaty!