Sprawdź cenę

Endermolift

Ciesz się młodym wyglądem, zadbaj o skórę swojej twarzy!

Opis zabiegu Endermolift

Zabieg odmładzający na twarz, który pokochali Pacjenci na całym świecie! Nic dziwnego, z jego pomocą następuje naturalna odbudowa skóry, która pozwala na jej odmłodzenie, ujędrnienie i nawilżenie. Za te dobroczynne skutki odpowiada kolagen, elastyna i kwas hialuronowy. Składniki te w sposób naturalny są produkowane podczas zabiegu i pozwalają na uzyskanie imponujących efektów. Specjalistyczna głowica pozwala na pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań stosowane są różne programy zabiegowe, które można stosować oddzielnie lub łączyć ze sobą, w celu uzyskania optymalnych efektów.

Endermolift Wskazania
  • Ujędrnienie i nawilżenie skóry
  • Rozświetlenie i odmłodzenie
  • Pielęgnacja twarzy i oczu
  • Wyszczuplenie

Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Bezpieczny, nieinwazyjny, przyjemny zabieg, który jest wręcz stworzony dla skóry Twojej twarzy. Opiera się na masażu, który w sposób biologiczny stymuluje skórę do odnowy i regeneracji.
Zabieg wykorzystuje nowoczesne technologie LPG, co pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. Stymulacja skóry odbywa się z pomocą głowicy Lift, która dzięki mikro-impulsom wytwarza falę, oddziaływając na skórę poddaną zabiegowi. Częstotliwość impulsów głowicy wynosi 4, 8 lub 16 impulsów na minutę, co pozwala na uzyskanie różnego natężenia stymulacji, w zależności od rodzaju zabiegu. Wykonywany masaż z użyciem głowicy Lift jest nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim przywraca skórze jędrność, blask i młody wygląd. Po zabiegu Pacjent nie wymaga okresu rekonwalescencji, pojawić natomiast mogą się lekkie zasinienia lub opuchlizna. Zabieg należy powtarzać z odpowiednią częstotliwością i rozłożeniem w czasie.

Spodziewane efekty

Odmłodzenie skóry twarzy! Ujędrnienie. Pielęgnacja oczu. Rozświetlenie. Świeży i promienny wygląd! Zabieg Endermolift ma niezwykle dobroczynny wpływ na skórę twarzy i pozwala na jej odbudowę w sposób całkowicie naturalny. Efekty, w zależności od częstotliwości przeprowadzonych zabiegów, mogą utrzymywać się nawet do 6 miesięcy. W tym czasie Twoja skóra twarzy będzie rozświetlona, promienna i wyraźnie jędrniejsza. Naturalne odmłodzenie będzie widoczne gołym okiem i pozwoli Ci cieszyć się pięknie wyglądającą skórą!

Zobacz video