Masaże
Sprawdź cenę

Masaż wyszczuplający całego ciała ze szczotkowaniem

Oferowany przez nas masaż wyszczuplający jest intensywnym rodzajem masażu, przeznaczonym dla osób pragnących w widoczny sposób poprawić wygląd swojej sylwetki. Skorzystaj z autorskiej techniki, która wielotorowo wpływa na wygląd całego ciała i pomaga pozbyć się takich dolegliwości jak cellulit czy też uczucie ciężkości nóg. Połączenie drenażu limfatycznego, masażu antycellulitowego oraz peelingu sprawia, że masaż wyszczuplający ze szczotkowaniem ciała jest prawdziwie unikalną propozycją na rynku.

Opis zabiegu Masaż wyszczuplający całego ciała ze szczotkowaniem

Na czym polega masaż wyszczuplający ze szczotkowaniem?

Masaż wyszczuplający ze szczotkowaniem to jedyna w swoim rodzaju technika opracowana przez Geneo Clinic w Lublinie. Podczas godzinnego zabiegu stymulowane są tkanki na całym ciele pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem nóg, pośladków, ramion czy brzucha. Procedura łączy zalety:

 • drenażu limfatycznego – techniki głębokiego masażu, która pomaga regulować krążenie krwi i limfy, prowadząc m.in. do redukcji obrzęków i lepszej przemiany materii;
 • masażu antycellulitowego – specjalnych technik, które pomagają ujędrniać i uelastyczniać skórę, stymulować procesy naprawcze oraz redukować podskórną tkankę tłuszczową;
 • szczotkowania ciała na sucho – znakomitej techniki wspomagającej złuszczanie martwego naskórka, poprawę jędrności skóry, jej struktury oraz kolorytu.

Oddziaływanie na ciało pacjenta jest wielotorowe, co pozwala szybciej zaobserwować poprawę, w szczególności w zakresie:

 • jędrności i elastyczności skóry,
 • uczucia ciężkości nóg,
 • widoczności cellulitu,
 • ilości tkanki tłuszczowej, w szczególności tej podskórnej,
 • kolorytu i struktury naskórka,
 • miękkości i gładkości naskórka,
 • krążenia krwi i przemiany materii.

Ponadto masaż wyszczuplający ze szczotkowaniem pomaga się zrelaksować i odprężyć. Jest to procedura nieinwazyjna i nieagresywna, odpowiednia dla większości pacjentów chcących poprawić wygląd swojego ciała.

Na czym polega masaż wyszczuplający?

Zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne to główne czynniki wpływające na sylwetkę. Jej modelowanie można jednak również wspomóc poprzez odpowiednie zabiegi oddziałujące na ciało od zewnątrz. W szczególności tyczy się to odpowiednich technik masażu. Masaż wyszczuplający zwykle łączy techniki ugniatania i zasysania, wpływając korzystnie na ukrwienie danego obszaru oraz pobudzając procesy naprawcze. Właściwa technika pozwala dotrzeć również do tkanek głębokich, wspomagając rozbijanie uporczywej tkanki tłuszczowej i ułatwiając jej uwalnianie. Ponadto inkorporacja technik drenażu limfatycznego pomaga pozbyć się wody nagromadzonej w organizmie i zredukować występujące w związku z tym obrzęki. Dzięki temu można uzyskać efekt polegający nie tylko na poprawie wyglądu skóry, ale również na zmniejszeniu obwodów ciała. Wykonanie całej serii zabiegów pomaga też usprawniać przemianę materii i zachować wymarzoną sylwetkę na dłużej.

Czym jest szczotkowanie ciała na sucho?

Szczotkowanie ciała na sucho to jedna z technik, o których ostatnimi czasy jest coraz głośniej. Jest to technika nakierowana przede wszystkim na poprawę wyglądu skóry. Odpowiednio stosowana może jednak również wspomagać drenaż limfatyczny i modelowanie sylwetki2. Szczotkowanie ciała na sucho pomaga złuszczać martwy naskórek, odkrywając gładką i pełną blasku „świeżą” skórę, która kryje się pod nim. Wspomaga również wyrównywanie kolorytu i redukcję drobnych niedoskonałości. Przy regularnym przeprowadzaniu zabiegów szczotkowania ciała można również zaobserwować redukcję nierówności, w tym cellulitu. Przeprowadzane w gabinecie przez specjalistę rozluźnia oraz pomaga poprawić wygląd całego ciała.

Masaż wyszczuplający ze szczotkowaniem w Geneo Clinic w Lublinie

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy specjalistów z Geneo Clinic w Lublinie. Połączenie szczotkowania ciała na sucho z masażem wyszczuplającym z elementami drenażu limfatycznego pozwoli szybko zaobserwować poprawę w zakresie wyglądu skóry i sylwetki. Wyszczuplający masaż ze szczotkowaniem pomoże Ci się odprężyć i poprawić samopoczucie. Zalecamy przeprowadzenie całej serii zabiegów.

Masaż wyszczuplający całego ciała ze szczotkowaniem Wskazania
 • Redukcja cellulitu
 • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • Redukcja obrzęków limfatycznych
 • Usunięcie toksyn
 • Złuszczenie martwego naskórka
 • Zapewnienie długotrwałego uczucia lekkości nóg
 • Poprawa krążenia i przemiany materii
 • Ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

Masaż wyszczuplający całego ciała ze szczotkowaniem jest autorską techniką masażu stworzoną przez fizjoterapeutów Geneo Clinic. Jest on połączeniem technik masażu antycellulitowego, drenażu limfatycznego oraz szczotkowania ciała na sucho. Masaż ten jest intensywny, energiczny, pobudzający krążenie krwi i limfy. Zastosowanie ruchów drenujących efektywnie wpływa na zmniejszenie obwodów ciała, a także zapewnia długotrwałe uczucie lekkości nóg. Dynamiczna forma masażu antycellulitowego wpływa na zagęszczenie i poprawę jakości skóry, co w efekcie powoduje znaczną redukcję cellulitu. Wyjątkowa szczotka do ciała z naturalnego włosia agawy działa peelingująco oraz poprawia ukrwienie skóry. Masaż wyszczuplający nóg polecany jest osobom z cellulitem, obrzękami limfatycznymi, uczuciem ciężkich nóg oraz miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową.

Schemat terapii

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zalecamy wykonywać masaż wyszczuplający łydki i całego ciała 2-3 razy w tygodniu oraz stosować dietę i aktywny tryb życia. Zabieg ten jest szczególnie polecany jako uzupełnienie terapii maszynowych modelujących sylwetkę, m.in. kriolipolizy. Efekty są widoczne już po pierwszej serii masaży. Zapraszamy również do sprawdzenia naszych zabiegów Sinecell.