Sprawdź cenę

Tixel2

Frakcyjne odmładzanie skóry od Novoxel gwarantuje wyższy poziom satysfakcji z efektów!

Opis zabiegu Tixel2

Twoja twarz pokocha TIXEL! Jest to nowoczesny, nieablacyjny system frakcyjnego odmładzania skóry, który wykorzystuje technologię tytanowej końcówki opatentowanej przez Novoxel. Gorąca końcówka tytanowa dostarcza energii cieplnej podczas krótkiego kontaktu ze skórą. Im kontakt jest dłuższy (lub czas impulsu), tym więcej energii zostaje dostarczone. W trakcie zabiegu nie następuje naruszenie struktury skóry. Tixel emituje ciepło i nie generuje szkodliwego promieniowania. Jest wręcz stworzony do przeprowadzania zabiegów na delikatnej skórze twarzy, w tym oczodołów czy powiek.

Kosmetologia
Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Tixel2 Wskazania
  • Zmarszczki i drobne linie
  • Przebarwienia
  • Ujędrnianie górnych powiek
  • Redukcja plam starczych
  • Redukcja rozstępów
  • Blizny trądzikowe

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

System frakcyjnego odmładzania skóry przynosi maksymalne efekty, bez konieczności przeprowadzania zabiegów chirurgicznych. Rekomenduje się przeprowadzenie ok. 3-4 zabiegów, z zachowaniem miesięcznych odstępów pomiędzy poszczególnymi sesjami. Zabiegi można przeprowadzać niezależnie od typu skóry. Poziom bólu w trakcie zabiegu jest niski. Po zabiegu może pojawić się lekka opuchlizna, która zazwyczaj utrzymuje się do 4 godzin po zabiegu. Okres rekonwalescencji wynosi od 1 do 4 dni, w zależności od intensywności zabiegu. Mogą pojawić się mikro strupki, które znikają po ok. 3 dniach.

Spodziewane efekty

Młody wygląd skóry. Redukcja zmarszczek. Lifting górnej powieki. Zminimalizowanie blizn, plam starczych, rozstępów! Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a cała seria pozwala na osiągnięcie efektów, które do tej pory były możliwe wyłącznie dzięki zabiegom chirurgicznym. Tixel daje bogate spektrum możliwości, które możesz wykorzystać w celu odmłodzenia skóry, usunięcia kurzych łapek, trądziku czy rozstępów. Za skorzystaniem z zabiegów zdecydowanie przemawiają doskonałe rezultaty, bezpieczeństwo i prostota zabiegu, a także krótki okres rekonwalescencji.

Zobacz video