Kosmetologia
Sprawdź cenę

Tixel2

Frakcyjne odmładzanie skóry od Novoxel gwarantuje wyższy poziom satysfakcji z efektów!

Opis zabiegu Tixel2

Twoja twarz pokocha TIXEL2! Jest to nowoczesny, nieablacyjny system frakcyjnego odmładzania skóry, który wykorzystuje technologię tytanowej końcówki opatentowanej przez Novoxel. Gorąca końcówka tytanowa dostarcza energii cieplnej podczas krótkiego kontaktu ze skórą. Im kontakt jest dłuższy (lub czas impulsu), tym więcej energii zostaje dostarczone. W trakcie zabiegu nie następuje naruszenie struktury skóry. Tixel 2 emituje ciepło i nie generuje szkodliwego promieniowania. Jest wręcz stworzony do przeprowadzania zabiegów na delikatnej skórze twarzy, w tym oczodołów czy powiek.

Szukasz sposobu na odmładzanie skóry? Lublin i Geneo Clinic spieszą z całą gamą nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, z których na pierwszy plan wysuwa się Tixel 2. Zabieg ten jest polecany dla osób, które chcą zredukować drobne problemy skórne. Kiedy warto stosować ten rodzaj kuracji? 

Tixel 2 – na jakie zmiany pomoże?

Jeśli dokuczają Ci zmarszczki, frakcyjne odmładzanie skóry bez użycia lasera, które oferuje Tixel, jest rozwiązaniem wprost idealnym. Oprócz tego polecamy ten zabieg na wszelkiego rodzaju przebarwienia skóry, które w znacznym stopniu potrafi zredukować, oraz do domknięcia otwartych porów czy redukcję plam starczych. Sprawdzi się też fantastycznie w celu ujędrnienia i delikatnego liftingu powiek. W Lublinie profesjonalna kadra Geneo Clinic zadba o to, by każdy zabieg w okolicy oczu był przeprowadzony z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności. Tixel 2 jest bowiem metodą, która w przeciwieństwie do większości laserów może być stosowana w tak newralgicznych miejscach. Możesz także skorzystać z niej, by zająć się redukcją plam starczych oraz rozstępów lub wyleczyć blizny potrądzikowe. Martwi Cię przyspieszone starzenie się skóry w miejscach najbardziej narażonych na działanie promieni słonecznych (szyja, dekolt czy dłonie)? Tixel 2  to zabieg, który pozwoli Ci spowolnić ten proces. A jeśli interesuje Cię zabieg Tixel,  Lublin  to idealne miejsce, by go wykonać!

Co wyróżnia Tixel 2?

To fantastyczna alternatywa dla zabiegów, w których wykorzystuje się lasery frakcyjne. Pozwala maksymalnie skrócić czas rekonwalescencji, wykorzystując termomechaniczną ablację do uzyskania podobnych efektów do klasycznego lasera frakcyjnego, lecz nawet w takich miejscach, gdzie inne technologie nie sięgają (np. górna powieka). Tixel 2  jest niesamowicie precyzyjny i skuteczny. Pobudzając procesy regeneracyjno-naprawcze skóry pozwala pozbyć się niektórych blizn i zmniejszyć głębokość zmarszczek. Oprócz tego poprawia kondycję oraz koloryt skóry, a w trakcie zabiegu dzięki zwiększonej wchłanialności skóry można stosować poprawiające efekty preparaty.

Co po zabiegu:

Po zabiegu z wykorzystaniem Tixel 2 należy przede wszystkim zachowywać wszelkie zasady higieniczne zalecone przez kosmetologa. Oprócz tego chroń skórę przed promieniowaniem UV (koniecznie SPF 50+, nie niższy). Po zabiegu przez kilka godzin będzie utrzymywał się obrzęk, któremu towarzyszy najczęściej uczucie gorąca. Do 4 dni kondycja skóry powinna całkowicie wrócić do normy.

Instagram photo 1
Zobacz listę zabiegów
Tixel2 Wskazania
  • Zmarszczki i drobne linie
  • Przebarwienia
  • Ujędrnianie górnych powiek
  • Redukcja plam starczych
  • Redukcja rozstępów
  • Blizny trądzikowe

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii Tixtel 2

System frakcyjnego odmładzania skóry przynosi maksymalne efekty, bez konieczności przeprowadzania zabiegów chirurgicznych. Rekomenduje się przeprowadzenie ok. 3-4 zabiegów, z zachowaniem miesięcznych odstępów pomiędzy poszczególnymi sesjami. Zabiegi można przeprowadzać niezależnie od typu skóry. Poziom bólu w trakcie zabiegu jest niski. Po zabiegu może pojawić się lekka opuchlizna, która zazwyczaj utrzymuje się do 4 godzin po zabiegu. Okres rekonwalescencji wynosi od 1 do 4 dni, w zależności od intensywności zabiegu. Mogą pojawić się mikro strupki, które znikają po ok. 3 dniach.

Spodziewane efekty

Młody wygląd skóry. Redukcja zmarszczek. Lifting górnej powieki. Zminimalizowanie blizn, plam starczych, rozstępów! Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a cała seria pozwala na osiągnięcie efektów, które do tej pory były możliwe wyłącznie dzięki zabiegom chirurgicznym. Tixel daje bogate spektrum możliwości, które możesz wykorzystać w celu odmłodzenia skóry, usunięcia kurzych łapek, trądziku czy rozstępów. Za skorzystaniem z zabiegów zdecydowanie przemawiają doskonałe rezultaty, bezpieczeństwo i prostota zabiegu, a także krótki okres rekonwalescencji.

Zobacz video