Medycyna estetyczna
Sprawdź cenę

BeautifEye

Zabieg, którego celem jest odmładzanie okolic oczu, skutecznie niweluje oznaki starzenia o różnej etiologii. Jest to zabieg całoroczny. Najlepsze efekty uzyskujemy po zrobieniu 3 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

Opis zabiegu BeautifEye

Beautifeye to zabieg na oczy, dzięki któremu skutecznie odmłodzisz i wyrównasz tę delikatną i wymagającą szczególnej opieki część twarzy. Jeśli marzysz o rozświetlonej, gładkiej, odżywionej cerze, Beautifeye w Lublinie – w Geneo Clinic – to doskonały pomysł na najbliższy wolny dzień!

Czego możesz oczekiwać od zabiegu?

Beautifeye to zabieg, który skutecznie niweluje oznaki starzenia o różnej etiologii – oznacza to, że niezależnie od tego, czy Twoje zmarszczki czy obniżona sprężystość skóry spowodowane są jej odwodnieniem, naturalnymi procesami starzenia się skóry, trybem życia czy przebytymi chorobami, Beautifeye to zabieg na oczy, który Ci pomoże odbudować piękno cery. Jeśli doskwierają Ci problemy związane ze zmarszczkami, niechcianymi, głębokimi liniami mimicznymi, a także obrzękami czy nawet przebarwieniami oraz cieniami pod oczami, rewitalizacja za sprawą 3-etapowego zabiegu Beautifeye da Ci oczekiwane efekty.

Beautifeye – zabieg Lublin. Gdzie się udać?

W Geneo Clinic doskonale wiemy, jak powinien wyglądać dobrze przeprowadzony zabieg na odmładzanie okolic oczu Beautifeye. Pamiętaj, że możesz wykonywać go cały rok – nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia go zarówno w lecie, jak i zimą. Jeśli zaś chodzi o częstotliwość, polecamy wykonanie 3 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Z doświadczenia wiemy, że pozwoli Ci to na uzyskanie najbardziej trwałych i widocznych efektów.

Jak wygląda Beautifeye – zabieg na oczy?

Zabieg Beautifeye przeprowadza się najczęściej w 3 etapach.

 1. Peeling Bright Peel®, czyli połączenie działania glukonolaktonu i 3 rodzajów kwasów (glikolowy, fitowy, cytrynowy). Efektem jest wygładzona, rozjaśniona skóra. Co ważne, peeling ten można stosować nawet na delikatnej cerze oraz skórze dojrzałej.
 2. Polirewitalizacja NCTF®135 HA – to aż 50 aktywnych składników, w tym niezawodny kwas hialuronowy oraz rozmaitość witamin, koenzymów, minerałów czy antyoksydantów. Jest bezpiecznym i dobrze przebadanym produktem. Aplikujemy go za pomocą urządzenia NanoSoft™.
 3. Produkty Skin Perfusion – w ostatnim etapie stawiamy na pielęgnację. Eye-Recovery Mask i B3-Recovery Cream to produkty łagodzące, nawilżające i zwiększające nawodnienie skóry. Pozostawiają okolice oczu wygładzone, delikatne i miękkie.

Sprawdź też inne zabiegi na twarz, takie jak Geneo czy Endermolift.

BeautifEye Wskazania
 • zmarszczki pod oczami
 • cienie pod oczami
 • worki pod oczami
 • zmiany pigmentacyjne w okolicy oczu
 • poszarzała, „zmęczona” skóra wokół oczu

Szczegóły zabiegu

Efekty

 • redukcja drobnych zmarszczek
 • ujednolicenie kolorytu
 • efekt rozświetlonej, odświeżonej skóry wokół oczu
 • wygładzenie powierzchni
 • zmniejszenie cieni pod oczami
 • poprawa gęstości i jakości skóry

Bezpieczeństwo okolicy oka: NCTF 135 HA i  igła NANOSOFT: optymalny poziom bezpieczeństwa, preparat dopuszczony do iniekcji, igły idealne do stosowania w okolicach oczu nawet w obrębie powieki górnej i dolnej.

NCTF®135 HA to połącznie wolnego kwasu hialuronowego oraz 53 aktywnych składników (witamin, aminokwasów, koenzymów, minerałów, kwasów nukleinowych, antyoksydantów – a jego skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych).