Modelowanie sylwetki
Sprawdź cenę

Sinecell

Doskonała sylwetka o wymarzonych kształtach, brak cellulitu, dobry metabolizm komórkowy, świetna elastyczność skóry i zdrowy wygląd – wszystko to możesz uzyskać z wyjątkowymi produktami marki Sinecell. Składniki aktywne z rejonu basenu Morza Śródziemnego pozwolą Ci poczuć się jak na najlepszych wakacjach Twojego życia, odprężą nie tylko ciało, lecz także głowę, a po zabiegu Sinecell poczujesz się piękniejsza i bardziej zadbana niż kiedykolwiek.

Opis zabiegu Sinecell

Sinecell Lublin – co przygotowaliśmy dla Ciebie w Geneo Clinic?

Produkty Sinecell, które używamy w Geneo, są przeznaczone do użytku profesjonalnego, co oznacza, że nie powinno stosować się ich samemu w domu, za to zdecydowanie warto umówić się na zabieg do dobrego gabinetu w okolicy. Jeśli mieszkasz w Lublinie lub okolicach, serdecznie zapraszamy Cię do Geneo Clinic, gdzie zajmiemy się Tobą dokładnie tak, jak potrzebujesz, i zadbamy o Twoje ciało, jednocześnie pozwalając Ci się odprężyć i zrelaksować, obniżając poziom stresu w organizmie. A jak zapewne wiesz, stres to kortyzol, a kortyzol nie sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej – jego nadmiar może powodować kumulowanie się tkanki tłuszczowej.

Czego możesz oczekiwać po zastosowaniu produktów Sinecell?

Naturalny skład dający najlepsze efekty

W Geneo stosujemy wyjątkową linię kosmetyków modelujących sylwetkę Vagheggi od Sinecell, które bazują na naturalnych składnikach, a przy tym zostały stworzone z największą dbałością o każdy szczegół. Wszystko dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów, którzy stoją za produktami marki. Sinecell udało się uzyskać unikalną recepturę pozbawioną alkoholu, parafiny i parabenów, za to bogatą w wyciąg z alg i inne unikalne składniki. Wszystkie kosmetyki posiadają odpowiednie certyfikaty, które zapewnią Ci bezpieczeństwo.

Wyniki potwierdzone badaniami

Według badań redukcja skórki pomarańczowej po stosowaniu kosmetyków Sinecell sięga aż do -69%, a tkanki tłuszczowej – do -14%. W testach klinicznych badano także redukcję obwodu ud, bioder czy pośladków, która wynosiła nawet do 2 centymetrów. Zdecydowaliśmy się wprowadzić Sinecell do Lublina w Geneo Clinic, ponieważ wierzymy w ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Szczególny skład – co jest tak wyjątkowego w kosmetykach Sinecell?

Wspomnieliśmy wcześniej o tym, że Sinecell stosuje bardzo przemyślane, zrównoważone, naturalne formuły swoich kosmetyków. Przyjrzyjmy się im teraz z bliska – co dokładnie wyróżnia zabieg Sinecell spośród dziesiątek innych? Co zawierają te kosmetyki? Na jakie składniki aktywne warto zwrócić uwagę?

 • Cenne dla skóry oczyszczone probiotyki. Są niezmiernie wartościowe, odżywiają bowiem mikrobiom skóry, dostarczając jej wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Do tego aktywują proces wymiany komórek, usuwając jednocześnie zbędne produkty przemiany materii, które kumulują się w tkankach i odpowiadają za zaburzenia równowagi skóry.
 • Kofeina, która ma istotne właściwości lipolityczne i drenujące, dzięki czemu hamuje zatrzymywanie wody w organizmie.
 • Algi – takie jak morszczyn pęcherzykowaty o bardzo wysokiej zawartości alginianów oraz jodu, który zapewnia odpowiednią przemianę materii. To właśnie morszczyn zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej i pozwala na modelowanie ciała.
 • Jod – w bardzo czystej, nietypowej formie cząsteczek rozpuszczalnych w wodzie. Niweluje zmiany skórne, a przy tym nie zaburza poziomu tego minerału we krwi, pozwalając zachować organizmowi równowagę.

Zabieg Sinecell jest idealny dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się cellulitu, zarówno wodnego, jak i włóknistego, oraz wyszczuplić sylwetkę. Pozwól sobie na chwilę relaksu z Sinecell.

Sinecell Wskazania
 • likwidacja nierówności skórnych
 • rozbijanie komórek tłuszczowych
 • niwelowanie szkodliwych skutków stresu na komórki
 • znaczna poprawa drenażu w naczyniach limfatycznych
 • pobudzenie metabolizmu
 • restrukturyzacja skóry
 • odżywienie, nawilżenie

Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

 • Scrub antycellulitowy
 • Wyszczuplająca maska błotna antycellulitowa
 • Krem redukujący

Informacje dodatkowe

Doskonale rezultaty uzyskujemy już po kilku zabiegach, które możemy również zsynergizować z działaniem urządzeń, masażem antycellulitowym, drenującym.

Uzyskane efekty polecamy podtrzymywać specjalnie opracowanym systemem do pielęgnacji domowej oraz zdrowym stylem życia.