Modelowanie sylwetki
Sprawdź cenę

Onda

Pogromca cellulitu i sprzymierzeniec w walce z tkanką tłuszczową! Sprawdź, na czym polega usuwanie cellulitu dzięki zabiegowi Onda w Lublinie!

Opis zabiegu Onda

Zabieg Onda, czyli nieinwazyjna technika – spektakularne efekty!

Technologia Coolwaves to milowy krok w stronę bezpiecznych i bezinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit oraz niechcianą tkankę tłuszczową. Zabiegi z wykorzystaniem pionierskiego systemu Onda opierają się na częstotliwości mikrofal wynoszącej 2,45 GHz. Poprzez zastosowaną częstotliwość fale docierają dokładnie do miejsca problemu-podskórnej tkanki tłuszczowej, która zostaje rozbita, a następnie usunięta z organizmu przez układ limfatyczny.

Precyzja dotarcia do tkanki tłuszczowej jest kluczowa w walce z miejscowym nadmiarem komórek tłuszczowych, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa otaczających tkanek. Naskórek i skóra właściwa nie ulegają uszkodzeniu w wyniku zabiegu, ponieważ mikrofale Coolwaves selektywnie docierają do miejsca problemu, a zintegrowany system chłodzenia pozwala na bezpieczne i komfortowe odbycie zabiegu.  Mikrofale w redukują tkankę tłuszczową i cellulit, a także napinają zwiotczałą skórę i nadają jej świeżego wyglądu.

Redukcja cellulitu w Lublinie to coś dla Ciebie? Umów się na zabieg Onda i pożegnaj kompleksy! Sprawdź też nasze inne metody, takie jak endermologia oraz masaż gorącą świecą.

Zobacz listę zabiegów
Onda Wskazania

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

System ONDA, wyposażony został w dwie głowice SMART, które emitują mikrofale o selektywnej częstotliwości, uderzając wyłącznie w komórki tłuszczowe.
Zabieg przeprowadza się na wybranym obszarze skóry, na którym pojawiają się niedoskonałości w postaci cellulitu lub nadmiernej tkanki tłuszczowej, przy użyciu jednej z głowic. Głowica płytkiego działania ujędrnia skórę i redukuje powierzchowny cellulit. Głowica głębokiego działania redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Chłodzenie w głowicach zapewnia przyjemne odczucie chłodu i minimalizuje ewentualny dyskomfort w trakcie zabiegu. Po przeprowadzonym zabiegu Pacjent nie wymaga rekonwalescencji, może swobodnie powrócić do życia zawodowego czy codziennych obowiązków.

Zabieg wybraną głowicą przeprowadzany jest z odpowiednio dobraną mocą i dawką fal Coolwaves, na różnych głębokościach tkanek, w celu osiągnięcia zamierzonych efektów w modelowaniu sylwetki, w terapii cellulitu oraz ujędrniania skóry ciała.

Spodziewane efekty

Wyraźne działanie wyszczuplające! Redukcja cellulitu! Wygładzenie i ujędrnienie skóry!
Technologia Coolwaves gwarantuje szybsze osiągnięcie długotrwałych efektów. Poprzez głębokie nagrzanie tkanki tłuszczowej, z wykorzystaniem fal o częstotliwości 2,45 GHz, osiągamy widoczne efekty w modelowaniu sylwetki już po pierwszym zabiegu. Na podstawie przeprowadzonego przed zabiegiem badania, wywiadu z pacjentem oraz ustalonych wspólnie celów, liczba koniecznych zabiegów ustalana jest indywidualnie. Zazwyczaj zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępie czasu od 2 do 4 tygodni.

Zobacz video