Modelowanie sylwetki
Sprawdź cenę

Onda

Pogromca cellulitu i sprzymierzeniec w walce z tkanką tłuszczową! Sprawdź, na czym polega usuwanie cellulitu dzięki zabiegowi Onda w Lublinie!

Opis zabiegu Onda

Zabieg Onda, czyli nieinwazyjna technika – spektakularne efekty!

Technologia Coolwaves to milowy krok w stronę bezpiecznych i bezinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit oraz niechcianą tkankę tłuszczową. Zabiegi z wykorzystaniem pionierskiego systemu Onda opierają się na częstotliwości mikrofal wynoszącej 2,45 GHz. Poprzez zastosowaną częstotliwość fale docierają dokładnie do miejsca problemu-podskórnej tkanki tłuszczowej, która zostaje rozbita, a następnie usunięta z organizmu przez układ limfatyczny.

Precyzja dotarcia do tkanki tłuszczowej jest kluczowa w walce z miejscowym nadmiarem komórek tłuszczowych, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa otaczających tkanek. Naskórek i skóra właściwa nie ulegają uszkodzeniu w wyniku zabiegu, ponieważ mikrofale Coolwaves selektywnie docierają do miejsca problemu, a zintegrowany system chłodzenia pozwala na bezpieczne i komfortowe odbycie zabiegu.  Mikrofale w redukują tkankę tłuszczową i cellulit, a także napinają zwiotczałą skórę i nadają jej świeżego wyglądu.

Redukcja cellulitu w Lublinie to coś dla Ciebie? Umów się na zabieg Onda i pożegnaj kompleksy! Sprawdź też nasze inne metody, takie jak endermologia oraz masaż gorącą świecą.

Zobacz listę zabiegów
Onda Wskazania
  • redukcja cellulitu
  • miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej
  • ujędrnianie i wygładzanie skóry
  • poprawa kondycji i wyglądu skóry

Szczegóły zabiegu

Szczegóły zabiegu
Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

System ONDA, wyposażony został w dwie głowice SMART, które emitują mikrofale o selektywnej częstotliwości, uderzając wyłącznie w komórki tłuszczowe.
Zabieg przeprowadza się na wybranym obszarze skóry, na którym pojawiają się niedoskonałości w postaci cellulitu lub nadmiernej tkanki tłuszczowej, przy użyciu jednej z głowic. Głowica płytkiego działania ujędrnia skórę i redukuje powierzchowny cellulit. Głowica głębokiego działania redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Chłodzenie w głowicach zapewnia przyjemne odczucie chłodu i minimalizuje ewentualny dyskomfort w trakcie zabiegu. Po przeprowadzonym zabiegu Pacjent nie wymaga rekonwalescencji, może swobodnie powrócić do życia zawodowego czy codziennych obowiązków.

Zabieg wybraną głowicą przeprowadzany jest z odpowiednio dobraną mocą i dawką fal Coolwaves, na różnych głębokościach tkanek, w celu osiągnięcia zamierzonych efektów w modelowaniu sylwetki, w terapii cellulitu oraz ujędrniania skóry ciała.

Spodziewane efekty

Wyraźne działanie wyszczuplające! Redukcja cellulitu! Wygładzenie i ujędrnienie skóry!
Technologia Coolwaves gwarantuje szybsze osiągnięcie długotrwałych efektów. Poprzez głębokie nagrzanie tkanki tłuszczowej, z wykorzystaniem fal o częstotliwości 2,45 GHz, osiągamy widoczne efekty w modelowaniu sylwetki już po pierwszym zabiegu. Na podstawie przeprowadzonego przed zabiegiem badania, wywiadu z pacjentem oraz ustalonych wspólnie celów, liczba koniecznych zabiegów ustalana jest indywidualnie. Zazwyczaj zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępie czasu od 2 do 4 tygodni.

Zobacz video