Masaże
Sprawdź cenę

Masaż gorącą świecą

Rytualny masaż świecą wywodzi się z Krajów Orientu. To swoisty rytuał na ciało. Intensywny zapach, cudowna moc ciepłych olejków i kojący dotyk przeniosą Was do Krainy Spokoju i Relaksu. Wszystko to w Geneo Clinic w Lublinie.

Opis zabiegu Masaż gorącą świecą

Odkryj zalety masażu świecą w Geneo Clinic

Jesteś zmęczona codziennymi obowiązkami i szukasz chwili dla siebie? Chcesz, by ktoś o Ciebie zadbał i pomógł Ci się szybko odprężyć? Wygląda na to, że potrzebujesz relaksacyjnego masażu! Świetnie się składa – jednym z najpopularniejszych zabiegów w ofercie Geneo Clinic jest rytualny masaż ciała gorącą świecą. Podczas jego wykonywania nasi specjaliści korzystają z wyjątkowo aromatycznego wosku ze świecy, który pod wpływem ciepła zmienia się w jedwabisty olejek. Rezultat? Odprężone mięśnie, zrelaksowany umysł, nawilżona skóra i ogólne uczucie wypoczęcia. Brzmi świetnie, prawda? Dodatkowo, podczas masażu ze świecą cały czas będziesz czuć aromatyczny i relaksujący zapach olejków eterycznych, który ukoi Twoje zmysły i pozwoli Ci zapomnieć o codzienności. W trakcie zabiegu będzie Ci również towarzyszyć relaksująca muzyka, która wyciszy Twoje pędzące myśli.

Wybierz relaksacyjny masaż świecą w Lublinie i okolicach

Warto pamiętać, że masaż ciepłą świecą wpływa nie tylko na relaks i odprężenie, ale także świetnie poprawia napięcie skóry i jej elastyczność. Po zabiegu Twoje ciało będzie nawilżone, aksamitnie miękkie i dogłębnie odżywione. Wszystko to jest zaletą olejku użytego do masażu, który zawiera w sobie mnóstwo dobroczynnych substancji i witamin. Jakich? W składzie znajdują się m.in. takie składniki jak masło Shea, witamina E oraz naturalne olejki eteryczne. To właśnie one sprawiają, że efektów masażu gorącą świecą doświadczyć nie tylko na swoich zmysłach, ale również na ciele.

Oczywiście masaż gorącą świecą w Lublinie to tylko jeden z wielu relaksujących zabiegów, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów. W ofercie Geneo Clinic znajdują się również takie opcje jak masaż klasyczny całego ciała, masaż tajski, masaż na 4 ręce, masaż sportowy, masaż relaksacyjny z elementami aromaterapii czy też masaż gorącymi kamieniami. Pamiętaj, że zespół naszej Kliniki Medycyny Estetycznej z chęcią doradzi w wyborze odpowiedniego zabiegu i dopasuje go do Twoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź więc już teraz, jak masaż ciała gorącą świecą pomoże Ci przynieść ukojenie. Zapraszamy!

Masaż gorącą świecą Wskazania
  • Odprężenie
  • Relaks
  • Poprawa elastyczności i napięcia skóry (nawilżenie, odżywienie)
  • Aktywizacja produkcji endorfin

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

Masaż gorącą świecą to idealny sposób na relaks i odprężenie dla osób zmęczonych i zestresowanych problemami dnia codziennego.

Masaż ma charakter rytualny, wykorzystywany jest w akompaniamencie zapachowych świec i odprężającej muzyki. Rozgrzana świeca pod wpływem temperatury przeistacza się w aromatyczny i ciepły olejek, który intensywnie działa na zmysły pacjenta. W naszej klinice używa się naturalnych świec, których głównymi składnikami są masło Shea, kakaowe oraz kawowe.

Schemat terapii

Zabieg zalecamy wykonywać wedle indywidualnych potrzeb, może być wykonywany profilaktycznie.