Masaże
Sprawdź cenę

Pakiety masaży dla dwojga

Opis zabiegu Pakiety masaży dla dwojga

Wspólny relaks, orzeźwienie i pobudzenie przepływu energii – czy da się lepiej spędzić czas z drugą osobą? Pakiety masaży dla dwojga to najwspanialszy prezent, jaki możecie sobie sprawić. Masaż dla par dba o ciało i umysł obu stron, a przy tym doskonale wzmacnia relację i jest świetnym pomysłem na randkę!

Lublin – masaż dla dwojga w pakiecie? Wybierz swoją opcję

W Geneo mamy dla Ciebie mnóstwo unikalnych wariantów, które pozwalają na spersonalizowanie wymarzonego masażu pod Ciebie oraz drugą osobę, tak aby chwile relaksu były naprawdę wyjątkowe. Dostępne pakiety masażu dla par w Lublinie:

Świat aromatów odkryty na nowo

Pakiet aromatyczny składa się z zapachowego peelingu całego ciała, który pomoże rozświetlić skórę i przyspieszyć jej naturalną regenerację. Następnie oboje skorzystacie z masażu lekko rozgrzaną świecą, który zbawiennie działa na pobudzoną skórę, a ciepły wosk dodatkowo przyjemnie odświeża zmysły. Ten pakiet to harmonijny rytuał pozostawiający poczucie wspólnego odnowienia.

Klasyczna aromaterapia

Pakiet aromaterapeutyczny to masaż dla dwojga z wykorzystaniem naturalnej aromaterapii. Relaksujący masaż pełen aromatycznych maseł do ciała łagodzi stres, pobudza zmysły i pozwala uwolnić organizm od nieprzyjemnych napięć. Przeczytaj więcej o masażu arometerapeutycznym.

Innowacyjne oczyszczanie skóry

Pakiet drenujący składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego para zostaje poddana zabiegowi szczotkowania na sucho – jest to zabieg pozwalający złuszczyć martwy naskórek bez uszkadzania nowych komórek, a dodatkowo pobudza krążenie przed dalszą częścią masażu. Drugim etapem jest wykorzystanie bandaży Arosha. To innowacyjna technika owijania ciała nasączonymi bandażami, które w trakcie masażu przekazują skórze cenne składniki. Ten pakiet wzmacnia przepływ energii w ciele i głęboko poprawia witalność skóry.

Kto może skorzystać z pakietów masaży dla dwojga?

Na wybrany pakiet masaży dla dwojga może zapisać się dowolna para, bez szczególnych ograniczeń. Jedyne co może uniemożliwić wykonanie masażu to przeciwwskazania zdrowotne do konkretnego zabiegu lub uczulenie na używane w trakcie masażu substancje, choć takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Masaż dla dwojga w Lubliniejest specjalnie opracowany w takiej formie, aby był uniwersalny i mógł spełnić potrzeby obu osób jednocześnie.

Pakiety

Pakiet aromatyczny

Czas trwania 2 godziny

Pobudzający, aromatyczny peeling całego ciała wygładza i uelastycznia skórę, przywraca prawidłowy koloryt, a masaż gorącą świecą, sprawia że skóra staje się pachnąca i jedwabiście gładka. Razem tworzą wspaniały rytuał, który pozwoli oderwać się od rzeczywistości oraz odzyskać harmonię duszy i ciała.

Pakiet aromaterapeutyczny

Czas trwania 1 godzina

Masaż aromaterapeutyczny dla Dwojga z wykorzystaniem naturalnych, delikatnie podgrzanych maseł o orientalnym zapachu pobudza zmysły, działa antystresowo i odprężająco.

Pakiet drenujący

Czas trwania 1,5 godziny

Masaż drenujący połączony ze szczotkowaniem skóry na sucho oraz innowacyjnymi bandażami Arosha, które modelują sylwetkę, usuwają nadmiar wody oraz ujędrniają skórę odblokowują przepływ energii w organizmie i działają pobudzająco.