Modelowanie sylwetki
Sprawdź cenę

Endermologie LPG (endermologia)

Masaż podciśnieniowy Lublin – idealny wybór dla pięknej i gładkiej skóry!

Opis zabiegu Endermologie LPG (endermologia)

Twoja skóra pokocha efekty mechanicznego masażu podciśnieniowego! Zabieg endermologii LPG w Lublinie to prawdziwy sprzymierzeniec w walce o jędrne, pozbawione cellulitu i idealnie wymodelowane ciało. To także doskonały zabieg odmładzający, który dotlenia skórę i przyspiesza krążenie. Podczas zabiegu endermologii następuje pobudzenie metabolizmu oraz produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za młody wygląd skóry. Intensywność masażu zależy od wyboru miejsca poddanego zabiegowi. Im delikatniejsza skóra, tym intensywność masażu jest mniejsza. Kombinezon, ściśle przylegający do ciała, chroni skórę w trakcie zabiegu przed bezpośrednim kontaktem z głowicą. Ten masaż podciśnieniowy pozwala na pozbycie się wielu niedoskonałości skórnych.

Endermologie LPG (endermologia) Wskazania
  • Redukcja cellulitu
  • Modelowanie sylwetki
  • Poprawa konturu twarzy
  • Odchudzanie
  • Redukcja drobnych zmarszczek
  • Odmładzanie

Szczegóły zabiegu

Schemat terapii

Podczas mechanicznego masażu ciśnienie wytwarzane przez urządzenie wciąga fałd skórny między rolki głowicy. Urządzenie składa się z dwóch niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Skóra roluje się od zewnątrz do wewnątrz, co pozwala na oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. W trakcie zabiegu tkanki pobudzane są do regeneracji. Intensywność masażu zależy od miejsca poddanego zabiegowi, delikatna skóra twarzy czy dekoltu masowana jest z mniejszą intensywnością. Masaż podciśnieniowy wspomaga także walkę z obrzękami, bólami mięśni, a efektem ubocznym są endorfiny, które pozwolą się zrelaksować i odprężyć. Ten niezwykły zabieg pielęgnacyjny na twarz i ciało jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W zależności od oczekiwanych rezultatów należy dobrać odpowiednią ilość serii, aby uzyskać idealne efekty.

Spodziewane efekty

Jędrne i gładkie ciało bez cellulitu. Wymodelowany kontur twarzy! Redukcja zmarszczek. Młody wygląd skóry! Endermologia to nieinwazyjny zabieg, który przynosi szerokie spektrum korzyści. Podczas zabiegu następuje odnowa biologiczna, ciało staje się bardziej jędrne, pozbawione cellulitu, wymodelowane. Uporczywy tłuszcz znika, podobnie jak drobne zmarszczki. Kontur twarzy, ust, oczu, zostaje wymodelowany. Aspekt fizyczny to główne, ale nie jedyne zalety masażu podciśnieniowego. Pacjent może się zrelaksować i odprężyć, a jego mięśnie odczują zdecydowaną ulgę. W calu uzyskania optymalnych efektów należy poddać się odpowiedniej liczbie serii zabiegów.

Zobacz video